סמים במשלוחי דואר: הפרשייה החמורה והסיכול של המשטרה

ימ"ר חוף חשף פרשיית יבוא סמים מחו"ל דרך משלוחי דואר תמימים: חוקרי ימ"ר חוף והמכס סיכלו פרשיית יבוא סמים קשים דרך משלוחי דואר.

| עודכן: יוני 21, 2024

קרדיט:דוברות המשטרה

ביחידה המרכזית (ימ"ר) חוף התנהלה לאחרונה חקירה סמויה בשיתוף עם המכס, אשר חשפה פרשייה חמורה של יבוא סמים קשים מחו"ל באמצעות משלוחי דואר "תמימים" וסחר בהם ברחבי הארץ.

החקירה החלה באיסוף ראיות וממצאים נגד החשודים וכן נגד הסמים שיועדו להפצה ומסחר בישראל. אתמול, עם הבשלת החקירה לכדי פעילות אופרטיבית, צוותי בילוש של ימ"ר חוף ביצעו מעצרים של שלושה חשודים בשנות ה-40 לחייהם, תושבי חדרה ואור עקיבא.

אחד החשודים נצפה מגיע לסניף הדואר בחדרה, שם אסף את משלוחי הסמים שהיו מוסווים בקופסה מעץ עם שמות נמענים פיקטיביים. שני החשודים האחרים המתינו בדירת מסתור באור עקיבא. החשוד שנצפה בסניף הדואר הגיע לדירה באור עקיבא, כאשר בלשי ימ"ר חוף עקבו אחריו לאורך כל הדרך עד להגעתו לדירת המסתור.

בכניסה לדירה, צוותי הימ"ר פרצו פנימה וביצעו מעצר של החשודים עם חבילות הסמים ברשותם. בחיפוש שנערך בדירה נמצאה כמות סמים גדולה נוספת ומסוגים שונים. שלושת החשודים נחקרו ובסיום החקירה נכלאו להמשך חקירה. המשטרה תבקש להאריך את מעצרם.

קרדיט:דוברות המשטרה

נושאים קשורים: סחר בסמים, סמים, משטרה, ימ"ר חוף


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *