מכבי חיפה כדורסל : חוזרים לשחק בהיכל הספורט רוממה

כחלק מחיזוק הקשר של הקבוצה עם הקהילה ומול אוהדיה התקיים אמש מפגש חגיגי במהלכו הוצגו המהלכים והתוכניות לטובת החזרת הקבוצה למקומה הטבעי. היו"ר ענבי :" מכבי חיפה זה מותג".

| עודכן: יוני 9, 2024

צילום :דוברות מועדון כדורסל מכבי חיפה

קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה לא יכולה להיות בליגה השלישית. זאת תקלה" כך הצהיר אמש (שבת) בנחישות מנכ"ל אגודת מכבי חיפה כרמל, רועי שווץ, בפתחו של מפגש אוהדים חגיגי , שהתקיים בצל שחרור ארבעת החטופים בהיכל הספורט רוממה כשהוא מוסיף ואומר :" המשימה היא לעלות ליגה ונעמוד בה. לשם כך אנחנו זקוקים לכם האוהדים . בלעדיכם, אין זכות קיום לקבוצה. האחריות על מה שהיה בעונה שעברה היא שלנו. בליגה השלישית נתנהל כמו בליגת העל".

במהלך הערב בו נכח יו"ר האגודה , ניר ענבי,  הוסבר כי המטרה הראשונה העומדת לנגד ראשי האגודה היא החזרת הקבוצה למקומה הטבעי בליגת העל תוך הזמן הקצר ביותר זאת כאמור, בעקבות ירידת הקבוצה לליגה הארצית לאחר 17 שנה כאשר בנוסף, באותה נשימה וחשיבות הודגש נושא חיזוק הקשר של הקבוצה עם הקהילה ומול האוהדים, הנחשבים לנאמנים ביותר מבחינת ראשי האגודה .

במהלך המפגש נחשפו התוכניות העתידיות במטרה להשמיע, לשמוע ולהתחשב בדעת האוהדים שעודכנו כי מאחורי הקלעים נעשים מהלכים בכל המישורים, בין הייתר הקמת הנהלה חדשה ומציאת ספונסרים כאשר דובר על תקציב העשוי לעמוד על כמיליון וחצי שקל העונה וכל אלה לטובת הצלחת הקבוצה ואוהדיה.

קרדיט תמונה מכבי חיפה כרמל

מה שעורר התלהבות גדולה היתה ההודעה לפיה,  הקבוצה תשחק בהיכל הספורט ברוממה בעונה הקרובה כשהכניסה למשחקים תהיה חופשית . בנוסף הובהר כי יתבצעו שינויים מקצועיים מפתיעים במסגרתם ימונו מנהל מקצועי, מאמן וסגל שחקנים איכותי . לטענת האוהדים הידיעות העדכניות סיפקו להם אופטימיות גדולה להמשך.

היו"ר ,ענבי סיכם בדבריו כשבירך את הגעתם של האוהדים ואמר:" מכבי חיפה זה מותג . אנחנו עם הקהל הגדול בארץ וצריכים להיות למעלה עם הגדולות. ברגע שתהיה קבוצה אטרקטיבית ההיכל יחזור להיות מלא. נבנה קבוצה טובה במטרה שתעלה ליגה". מה שבטוח שלקבוצת הכדורסל של מכבי חיפה כרמל ואוהדיה מצפה קיץ מאתגר מלא בהפתעות.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *