אותרה וחולצה גופת הנעדר מנחל ציפורי

משעות הבוקר של יום שבת, פעלו באזור ראס עלי ונחל ציפורי, יחידות לחילוצים מיוחדים של תחנת חיפה ותחנת חדרה והיחידה הארצית לחילוצים מיוחדים "להבה". לאחר מספר ימים של ניסיונות איתור במים וחיפוש מהאויר והיבשה, אותרה גופתו של תושב שפרעם באחד מערוצי הנחל. יחידת "להבה" חילצה אותו תחת תנאי שטח קשים. צפו בסרטון החילוץ.

| עודכן: פברואר 20, 2024


הבוקר בשעה 10:13, בתום 3 ימים של חיפושים וסריקות של כוחות חילוץ מיחידת להבה, אותרה וחולצה גופתו של הנעדר בן ה-80 בנחל ציפורי. משעות הבוקר של יום שבת, פעלו באזור ראס עלי ונחל ציפורי, כוחות חילוץ מיוחדים של כבאות והצלה המתמחים בחילוץ במים זורמים ובהם צוותי צוללנים מיחידת להבה, יל"מ חוף, ותחנות חיפה וחדרה. הכוחות סרקו את גדות וערוץ הנחל וביצעו צלילות לאורך תוואי הנחל.

הבוקר ,הגיע כוח מעובה של לוחמי אש וצוללנים מיחידת להבה, להמשך סריקות בערוץ הנחל. כאמור בשעה 10:13, איתר גשש של המשטרה את הנעדר תחת המים בגשר מתחת לכביש 70 על הגדה הימנית, כשהוא נתון בתוך מערבולת מים שהצריכה עבודה מאומצת לחילוץ הגופה ע"י לוחמי להבה. צוות ובו חמישה לוחמים ביצע את חילוץ הגופה מהמים כשהיא ללא רוח חיים.

כזכור האירוע החל בשבת בבוקר, כשבמשטרת ישראל התקבל דיווח מבני משפחתו של גבר בשנות ה-80 לחייו, תושב שפרעם, שככל הנראה ירד מרכבו סמוך לשדות ולנחל ב"ראס עלי" ואבד עימו הקשר. בשל מזג האוויר הסוער היה חשש קשה לחייו.  

מרגע קבלת הדיווח פעלו כוחות ייעודיים מכבאות והצלה לצד כוחות משטרה רבים מתחנת זבולון, שהתפרסו בשטח תוך ביצוע סריקות מהאוויר והקרקע באזור לצד פעולות איכון לאיתורו.

נושאים קשורים: נעדר, חילוץ, תחנת חיפה, נחל ציפורי


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות