מחווה של 'מכבי' לרופאים ולרופאות

היום(חמישי) צוין בישראל "יום הרופא\ה", המדגיש את התפקיד המיוחד אותו ממלאים הרופאים בחיי הקהילה. לכבוד האירוע, הנהלת מכבי שירותי בריאות-מחוז צפון, יצאה לבקר במרפאות להוקיר את הרופאים על העשייה היומיומית, האתגרים מסביב לשעון והדבקות במטרה.

| עודכן: ינואר 11, 2024

ראש מחוז צפון של מכבי אלון אלפרוביץ, מבקר את הרופאות והרופאים. קרדיט צילום: מכבי

בהנהלת מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות, יצאו לבקר ולהוקיר את הצוותים הרפואיים במרחבי הצפון לכבוד 'יום הרופא\ה' המצוין מדי שנה. ראש מחוז צפון, אלון אלפרוביץ, הרופאה המחוזית, ד"ר ריזאן סח'ניני ומנהלים נוספים, הגיעו למרפאות 'מכבי' ברחבי הצפון על מנת לברך את הרופאים כהוקרה על טיפולם המסור בחברי מכבי במחוז הצפון. "במכבי ובמחוז הצפון, המטופלים והרופאים\ות במרכז, תפקידנו לגייס את הטובים ביותר, לתמוך בהם ולסייע על מנת לייצר מענה רפואי מצוין בסטנדרטים של מכבי"-מסר ראש מחוז צפון, אלון אלפרוביץ.

במכבי מסכמים את 2023 בהצלחה שכוללת את קידום הרפואה בצפון, והנגשת הרפואה למטופלים בזכות מגוון טכנולוגיות רפואיות חדשניות ומוסיפים כי בשנה הקרובה פריסת השירותים תתרחב אף יותר.


במחוז הצפון ממשיכים לפרוץ את גבולות החדשנות, לספק שירותי רפואה מתקדמים ומעניקים מענה רפואי רחב לאלפי מטופלים בצפון באמצעות שירותי ה-'טלה רפואה'. במסגרת השירות, הפועל בשידור מרחוק בטכנולוגיה מתקדמת, ניתנים שירותי רפואה על ידי רופאים מומחים במגוון מקצועות בריאות מבוקשים, הפרוסים ב-36 מרפאות בצפון.

בשנה האחרונה התקבלו במחוז הצפון 400 מכתבי תודה לצוותים הרפואיים, כאשר את מספר מכתבי התודה הרבים ביותר קבלו רופאי המשפחה עם 178 מכתבי תודה. במחוז הצפון מעניקים שירותי רפואה כ-1,600 רופאים, בכ-3000 מרפאות לרפואה ראשונית ושניונית.
"היום אנחנו מביעים הערכתינו לרופאים והרופאות המצוינים שלנו הפרוסים על פני המחוז כולו. ביום
זה חשוב לנו להעניק חיבוק גדול ולהודות להם על עבודתם ונאמנותם למאות אלפי מטופלים בצפון
שזוכים מדי יום לקבל טיפול אמפטי ומלא בחמלה
"-סיכמה הרופאה המחוזית בצפון, ד"ר ריזאן
סח'ניני.

הרופאה המחוזית של מכבי מבקרת את הרופאים והרופאות בקרית מוצקין. קרדיט צילום: מכבי
דר ריזאן סחניני ,הרופאה המחוזית עם דר נצר חירם, המנהל הרפואי בקרית מוצקין. קרדיט:מכבי

נושאים קשורים: מכבי שירותי בריאות, רופאים, מחוז צפון


תגובה אחת על “מחווה של 'מכבי' לרופאים ולרופאות”

  1. ניסינו לשלוח ברכה לרופאת המשפחה שלנו אבל הטופס פגום משום שאי אפשר להיכנס לרשימת המקומות וגם לא לרשימת התחומים. אם לא ממלאים את החלק הזה בטופס הברכה אינה נשלחת.
    לטיפולכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *