נצרת: נעצרו חשודים בהצתת רכב וירי על בית עסק, צפו בסרטון

שוטרי מחוז צפון, לכדו חולית ביצוע של ארגון פשע, אשר ירו לעבר עסקים במטרה לסחוט באיומים. בסיום חקירה אינטנסיבית, יוגש הבוקר כתב אישום כנגד החוליה שנלכדה עם כדור בקנה, לאחר מרדף שבו ניידת משטרה, ניגחה את האופנוע.

| עודכן: ספטמבר 4, 2023


המאבק בארגוני הפשיעה במחוז הצפוני – בתאריך 14/08/23 לפנות בוקר, התקבל דיווח ברשת הקשר של שוטרי המחוז הצפוני, אודות ארוע הצתת רכב בשכונה המזרחית בנצרת והימלטות של אופנוע מסוג טי מקס ובו 2 חשודים.

ניידת סיור של תחנת נצרת, שהייתה בסמוך למקום הארוע, זיהתה מרחוק אופנוע שעונה לתיאור וחשוד האוחז אקדח בידו, חסמה את נתיב בריחתו, אך האופנוע האיץ את מהירותו והתנגש בניידת המשטרה. כתוצאה מכך, נפצעו שני החשודים באורח קשה ובינוני. אקדח מסוג גלוק עם כדור בקנה, נתפס על אחד מהחשודים.

מחומר החקירה עלה כי במשך פרק זמן קצר, התרחשו 2 ארועי ירי בעיר נצרת, מאופנוע טימקס ובו 2 חשודים שנמלטו מהזירות. בזירות נמצאו תרמילים התואמים לאקדח, אותו תפסו השוטרים על אחד מהחשודים ובנוסף, DNA של החשוד נמצא על האקדח.

החשודים גאבר גאבר וסעיד תשוי, תושבי העיר נצרת, נעצרו ובסיום חקירה מורכבת ומאומצת של שוטרי מחוז צפון, יוגש כנגדם הבוקר באמצעות פרקליטות מחוז צפון כתב אישום.

תפיסה מוצלחת על חם של עבריינים, היא על הכוונת של שוטרי מחוז צפון, שמבצעים פעילות בכל המישורים באופן סמוי וגלוי, במטרה לסכל פעילות עבריינית ועד תגובה מהירה לכל ארוע, באמצעות חתירה למגע ונוכחות מתמדת .

נושאים קשורים: פרקליטות מחוז צפון, שוטרים, פשע, מחוז צפון, עבריינות, נצרת


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *