רון פולונסקי ואביב ברזלי, אלופי אירופה בשחייה עד גיל 23‎. מדליה גם בג'ודו

הישג נהדר לשחייני אגודת מכבי חיפה, שגרפו ארבע מדליות באליפות אירופה עד גיל 23. רון פולונסקי ואביב ברזלי, הוכתרו כאלופי אירופה.

| עודכן: אוגוסט 15, 2023

רביעיית השליחים מימין לשמאל רון, אריאל, איילה, אדם. קרדיט: איגוד השחייה בישראל.

בסוף השבוע האחרון (שישי-ראשון), נערכה אליפות אירופה בשחייה עד גיל 23, בעיר דבלין שבאירלנד. 8 מתוך 17 שחייני נבחרת ישראל, יוצגו על ידי אגודת מכבי חיפה כרמל. הירוקים והירוקות השיגו ארבע מדליות, מתוכן שתיים מזהב.

רון פולונסקי, הוכתר לאלוף אירופה במשחה 200 מעורב אישי, כאשר עצר את השעון על 1:58.07 ד׳ (פער של כמעט שתיים וחצי שניות מהתוצאה אותה קבע במוקדמות). אביב ברזלי, זכתה בתואר אלופת אירופה במשחה 200 גב, כאשר נגעה בקיר לאחר 2:11.35 ד׳ (פער של כמעט שנייה וחצי מהתוצאה אותה קבעה במוקדמות).

נבחרת השליחים מיקס של ישראל במשחה 4X100 מעורב, שהורכבה כולה משחייני ושחייניות מכבי חיפה, זכתה במדליית הארד. הירוקים עצרו את השעון על 3:49.81 ד׳. התפלגות הזמנים: אדם מראענה – גב (54.31), רון פולונסקי – חזה (59.89), אריאל חיון – פרפר (59.73), איילה ספיץ – חופשי (55.88).

אדם מרעאנה, זכה במדליית הארד, במשחה 50 מטר גב. מרעאנה עצר את השעון על 25.30 ש׳, תוצאה אשר מהווה שיא אישי עבורו. לאחר הזכייה במדליה אמר: "אני מאוד מאושר, הייתי ממש בעננים כשראיתי את המיקום ואין כמו להפתיע את עצמך במאני טיים. באמת שאין הרגשה יותר טובה מלראות את הדגל והשם שלך, לענוד את המדליה על החזה ולעמוד על הפודיום עם הטופ האירופאי, פשוט הרגשה מספקת. בהזדמנות הזו אני רוצה להודות למכבי חיפה, למאמן שלי ניל מזרחי ולכל הצוות והחברים שלי בנבחרת, שממש תומכים ועוזרים לי".

אדם מרעאנה קרדיט: איגוד השחייה בישראל.
אביב ברזלי קרדיט: איגוד השחייה בישראל.

ההצלחה האירופאית עבור אגודת מכבי חיפה כרמל בסוף השבוע, המשיכה גם בג'ודו, כאשר זיו שרר (עד 66 ק"ג), זכה במדליית הארד בתחרות סבב אירופי לג'וניורס, שהתקיימה בעיר סקופיה שבמקדוניה. מדובר במדליה ראשונה בסבב האירופי (עד גיל 21) עבורו. הג׳ודוקא הירוק, גבר בדרך על יריבים מקולומביה, סרביה, בריטניה, אלבניה ואסטוניה.

זיו שרר קרדיט:אגודת מכבי חיפה כרמל.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *