משפחה שאבדה בואדי, חולצה על ידי פקחים מעיריית חיפה

"אנשים טובים עוזרים למצוא את הדרך": פקחי עיריית חיפה סייעו למשפחה מבית"ר עילית שאיבדה את דרכה בנחל לוטם

| עודכן: אוגוסט 3, 2023

בצילום: בני המשפחה לצד פקחי העירייה והאקולוגית העירונית. קרדיט צילום: דוברות עיריית חיפה

אתמול (ד') בשעות הערב, התקבלה במוקד העירוני 106, פנייה על משפחה אשר איבדה את דרכה בנחל לוטם. מיד עם קבלת הפנייה ,הפנה מנהל אגף האכיפה בעיריית חיפה, אילן חודדה, שלושה צוותים לאירוע ובמקביל יצר קשר עם אב המשפחה. בשיחה סיפר האב, כי ירד יחד עם אשתו וארבעת ילדיהם מ"גן האם" אל נחל לוטם, אולם עד מהרה איבדו את דרכם במורד הנחל.

לאחר תחקור קצר שביצע חודדה מול האב, שנשא עימו טלפון "כשר", אשר אינו מאפשר שליחת מיקום מדוייק, ירדו שני מפקחים מכיוון "גן האם", לשביל המוביל אל נחל לוטם ובמשך כל אותו זמן היו בקשר טלפוני רציף עם האב. במקביל יצר חודדה קשר טלפוני עם האקולוגית העירונית, יעל אולק, אשר נתנה מספר נקודות נוספות שמהן ניתן להיכנס אל הנחל, אליהן הופנו צוותי חיפוש נוספים.

לאחר שעתיים של חיפושים אינטנסיביים, נמצאה המשפחה בריאה ושלמה במעבה הנחל. פקחי העירייה הגישו לבני המשפחה מים לשתייה, הרגיעו את ילדי המשפחה, שהיו עייפים ומעט נסערים מהחוויה המטלטלת, ויחד עם אקולוגית העירייה הובילו את בני המשפחה אל מחוץ לנחל. בני המשפחה הנרגשים הודו מקרב לבם לפקחים על המאמצים הרבים שהקדישו לאיתורם והתקשו למצוא את המילים על מנת להביע את הערכתם הרבה אליהם. לאחר מנוחה קצרה בשטח, הביאו הפקחים את בני המשפחה בניידות העירייה אל קרובי משפחתו של האב, המתגוררים בעיר.

עיריית חיפה מזכירה וממליצה להצטייד בכמות רבה של מי שתייה לפני יציאה לטיולים רגליים בשטח.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *