שפרעם-צפו בהעלמות מס ושטרות באוויר במבצע של המשטרה בעיר

בעת פעילות של שוטרי המחוז הצפוני ורשויות המס כנגד חשוד בהעלמת מס מהעיר שפרעם, הושלכו מחלונות בית החשוד שטרות בשווי עשרות אלפי שקלים.

| עודכן: אוגוסט 3, 2023


אתמול, נערכה פעילות משותפת של שוטרי המחוז הצפוני ורשות המסים בעיר שפרעם, כחלק מהמאמץ להגברת המשילות וההרתעה ברחוב הערבי. במסגרת הפעילות, הגיעו שוטרי תחנת שפרעם וחוקרי מחלקת חקירות מכס ומע"מ, לביתם של בעלי רשת חנויות אופנה שנגדם מתנהלת מזה מספר חודשים חקירה בחשד להעלמת עסקאות בהיקף של כ-11 מיליון ₪.  

עם הגעת הכוח לביתם, סירבו החשודים לפתוח את דלת הבית. לאחר מכן הבחינו השוטרים בשטרות כסף מתעופפים מחלון הבית אל חצר הבניין. מספירת הכסף שנאסף עולה כי מדובר בסכום של כ-35,000 ₪ בשטרות של 100, 200, ו-50 ₪.

בסיכום הפעילות, אותרו ממצאים שונים המצביעים על ניהול העסק בניגוד לחוק תוך הבסיכום הפעילות אותרו ממצאים שונים המצביעים על ניהול העסק בניגוד לחוק תוך העלמת הכנסות בשווי רב וכן נתפס רכב ספורט יוקרתי השייך לבעל העסק.

מבצע זה מצטרף לפעילות שהתקיימה בעיר בשבוע שעבר במסגרתה אותרו בתוך עסק לשיווק חומרי בניין מעל ל-2.5 מיליון ש"ח במזומן.

מדוברות המשטרה (מחוז צפון – מרחב גליל) נמסר: "משטרת ישראל ורשות המסים ימשיכו במאבק הנחוש נגד פעילות בלתי חוקית לרבות פעילות בתחום הפלילי, כלכלי, ועוד שמתבצעת תוך זלזול בשלטון החוק ובעלת השפעה שלילית על החברה הנורמטיבית שומרת החוק".


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *