כואב הלב

"מי שנוסע על אופניים חשמליות זו סכנת נפשות": הרב שמעון שיטרית שתלמידו נפטר בשבוע שעבר כתוצאה מתאונה מצערת, בקריאה מרגשת לשמירה על הילדים בחודשי החופש הגדול

חבריו של ליאור גרוס ז"ל הנער בן ה 14 שנפטר לאחר תאונת אופניים , נפרדו ממנו בצורה מרגשת . ליאור היה חלק מקהילת הנוער של הרב שמעון שיטרית בנווה שאנן שאמר "מקווה שלפחות יהיה הדבר לאזהרה להורים ולנערים"

| עודכן: יוני 30, 2023


תמונה מהשבעה של ליאור גרוס

סיפורו של ליאור גרוס ז"ל , נער בן 14 מחיפה שנפטר לפני שבוע לאחר שהתנגש עם אופניו במשאית חונה, הוא סיפור ששומעים יותר מדי לאחרונה ושצריך ללמוד לקראת החופש הגדול שבא עלינו לטובה. לליאור היתה משפחה והרבה חברים ורב אחד שאהב אותו מאוד, בני המשפחה נשארו המומים ומלאי כאב. ליאור היה חלק מקהילה של נוער בסיכון במוסד החינוכי של הרב שמעון שיטרית בדרך יד לבנים. לרב שמעון, איש חינוך שמשמש כאב הרוחני של בני הנוער באיזור, חשוב שהחברים של ליאור ז"ל ובני נוער בכלל ילמדו מהמקרה המצער וישמרו על עצמם בזמן שרוכבים על אופניים חשמליות.

ליאור גרוס ז"ל
הרב שמעון שיטרית

הרב מסר לכרמליסט את הדברים הבאים כמסר חשוב לקראת החופש הגדול ובכלל : "לפני כשבוע קרה לנו אסון גדול, נפטר תלמיד בן 14 בלבד כתוצאה מתאונת אופניים חשמליות. הצער והכאב של המשפחה וכמובן שלי גדול מאוד אני מקווה שלפחות המקרה יהיה לאזהרה להורים ונערים. שמי שנוסע על אופניים חשמליות זה סכנת נפשות לא לתת לנערים אופניים בכל יום. יש המון תאונות עם הכלים האלה ואני מכיר באופן אישי המון נערים שעברו תאונות כאלה ואחרות. האסון הזה גדול מנשוא ויהי רצון יתעוררו מהאסון הזה ושהנערים ישמרו והכי חשוב שההורים ישמרו עליהם"


נושאים קשורים: נוער בסיכון, הרב שמעון שיטרית, אופניים חשמליות, נוער


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *