אין סוף לפרוטקשן: פרוטקשן בבניין משרדים בחיפה

חשד לסחיטת דמי חסות בבניין משרדים בחיפה – הלילה עצרו בלשי היחידה המרכזית במחוז חוף שני תושבי חיפה בחשד כי סחטו מחזיקי בניין משרדים בעיר בכך ששברו את חלונות המבנה, פרצו אליו וגרמו נזקים. השניים נעצרו בידי הבלשים דקות ספורות לאחר שביצעו את זממם. היום האריך בית המשפט את מעצרו של אחד החשודים.

| עודכן: יוני 25, 2023


אשיתה של החקירה באירוע התפרצות וגרימת נזק כבד למבנה משרדים בחוף שמן שכלל שבירת חלונות, הרס, השלכת ציוד משרדי ועוד ממנה עלה חשד לסחיטת דמי חסות ועל כן הועברה לחקירת היחידה המרכזית (ימ"ר) מחוז חוף.

במהלך החודש האחרון התרחשו במבנה מספר מקרים נוספים בהם אלמונים פרצו למבנה המשרדים, שברו ציוד וחלונות וגרמו נזקים למקום.

הלילה, בתום חקירה סמויה שנוהלה בימ"ר חוף פעלו בלשי הימ"ר באופן יזום באזור על מנת ללכוד את החשודים בזמן אמת ולהביא למעצרם ואכן, בשעות הבוקר המוקדמות הבחינו הבלשים בקטנוע שעורר את חשדם ועליו שני רוכבים בסמוך למבנה המשרדים. השניים ניסו להימלט ונעצרו לאחר מרדף קצר ולאחר שהבלשים נאלצו לבצע ירי באוויר. בסמוך אליהם נתפס גרזן שעל פי החשד שימש אותם לגרימת הנזק במבנה וברשות אחד מהם נתפס חומר החשוד כסם מסוג קוקאין.

השניים, תושבי חיפה (19,21) נעצרו לחקירה במשרדי הימ"ר בחשד לביצוע עבירות של סחיטת דמי חסות, התפרצות, גניבה, היזק לרכוש, קשירת קשר לביצוע פשע ועוד.

לבקשת המשטרה האריך היום בית משפט השלום בחיפה את מעצרו של אחד החשודים (19) להמשך החקירה עד יום ה'.
מחר תבקש המשטרה את הארכת מעצרו של החשוד השני בבית משפט השלום בחיפה.

המשטרה פועלת באופן נחוש ומקצועי לחשיפת עבירות הסחיטה ולאיסוף ראיות נגד עבריינים בתחום. עבירות אלו משפיעות על תחושת הביטחון של האזרח ועל כן נמשיך בחקירה מאומצת על מנת להביא את החשודים לדין

החקירה נמשכת.

מצ"ב תמונות ממקרי ההתפרצות וגרימת הנזק למבנה המשרדים והגרזן.
קרדיט: דוברות המשטרה

נושאים קשורים: פרטקשן דמי חסות בניין משרדים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *