תושב קריית ים נעצר בחשד שהפעיל מעבדות הידרו ב11 דירות בעיר והיה שותף לרצח תושב העיר

| עודכן: אפריל 24, 2023

צילום: דוברות המשטרה

ראשיתה של החקירה בתאריך 4.2.23 עם קבלת דיווח על אירוע ירי לעבר אדם בקריית ים. כתוצאה מהירי נקבע במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה מותו של תושב המקום כבן 31.

צילום: דוברות המשטרה

בתאריך 17.4.23, בתום חקירה סמויה ומאומצת שמתנהלת ביחידה המרכזית (ימ"ר ) מחוז חוף עצרו בלשי הימ"ר 4 חשודים תושבי קריית ים וקריית אתא בחשד למעורבות במעשה. במהלך חיפוש שנערך במסגרת פעילות המעצרים אותרה באזור הצ'ק פוסט דירה ובה מעבדת הידרו, חומר בחשוד כסם מסוג קנביס וציוד נילווה לגידול. לבקשת המשטרה הוארך מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בחיפה עד לתאריך 24.4.23.

המשך החקירה הוביל את חוקרי הימ"ר לאיתור 11 דירות בקריית ים שהוסבו על פי החשד למעבדות הידרו לגידול סמים. במהלך הימים האחרונים פשטו בלשי הימ"ר על הדירות השונות בהן נתפסו בסך הכול כ 400 ק"ג חומר החשוד כסם מסוג קנביס ששווים מיליוני שקלים וציוד רב המשמש לגידול הסמים. כלל החומרים החשודים כסמים מסוכנים הועברו להמשך מיצוי במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.

צילום: דוברות המשטרה

על פי החשד, אחד החשודים המעורבים בחקירת הרצח, תושב קריית ים כבן 36, הפעיל את רשת דירות ההידרו תוך שהוא מתחזה באמצעות מסמכים מזויפים לאדם אחר אל מול בעלי הדירות אותן שכר. על כן הוא נחקר בנוסף למעורבותו בתיק הרצח גם בחשד לגידול סמים, החזקת סמם שלא לצריכה עצמית, החזקת כלים לגידול סמים, עבירות זיוף לרבות התחזות כאדם אחר, שימוש במסמך מזויף, קשירת קשר לפשע ועוד.

היום תבקש המשטרה מבית משפט השלום בחיפה את המשך מעצרו.

צילום: דוברות המשטרה

נושאים קשורים: משטרת ישראל, קרית ים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *