מד"א נשר וקריות למען הקהילה

| עודכן: אפריל 2, 2023

מתנדבי מד"א מתחנת קריות צילום: דוברות מד"א

אלפי חבילות מזון למשפחות מועטות יכולת נאספות ומחולקות ע"י מתנדבי מד"א במסגרת מבצע 'קמחא דפסחא'

אלפי עובדי ומתנדבי מד״א נוער ובוגרים מכל הארץ, התגייסו זו השנה ה-19 ברצף למבצע איסוף מוצרי מזון למשפחות מעוטות יכולת. עשרות מתנדבי מד״א מתחנות נשר והקריות שהחלו במבצע כבר בשבוע שעבר – צפויים להמשיך עד ערב החג את איסוף, אריזת סלי המזון וחלוקתם למשפחות הזקוקות להן, וזאת בתיאום עם מחלקת הרווחה בעירייה.

במהלך המבצע, שנפרס על פני כשבועיים – צפויים מתנדבי מד״א מכל הארץ לאסוף כ- 20,000 חבילות מזון המכילות כ- 700 אלף פרטי מזון שנתרמו על ידי מאות אלפי אנשים טובים. המארזים מגיעים בימים אלו למשפחות מועטות יכולת ברחבי הארץ, על מנת להבטיח שכמה שיותר משפחות יוכלו לחגוג את ליל הסדר בכבוד.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כמו בכל ערב חג פסח, גם השנה מתנדבי מד"א ממשיכים ועושים את מירב המאמצים על מנת לספק מוצרים לארוחת חג מכובדת למשפחות נזקקות. מד"א הוא ארגון שפעילותו להצלת חיים שזורה בחיי תושבי ישראל. החיבור שלנו עם הקהילה, הוא ערך עליון עבורנו- אנו נמצאים בקשר שוטף עם גורמי הרווחה בארץ לאורך כל השנה ובחג במיוחד. חשוב לנו לעשות את מירב המאמצים על מנת להגיע ולסייע, מדובר במשימות הומניטאריות מהמעלה הראשונה ואני מודה לאזרחי ישראל שנרתמו ותרמו".

מתנדבי מד"א מתחנת נשר צילום: דוברות מד"א

נושאים קשורים: מגן דוד אדום


תגובה אחת על “מד"א נשר וקריות למען הקהילה”

 1. שלום
  אתמול קיבלתי חבילה לפסח. אני מבקשת להודות לכל העוסקים במבצע החשוב.
  אמנם לימדו אותי בבית "מתנה שמקבלים לא בודקים בשיניים"
  אך לצערי אני חייבת להעיר-היו בקרטון 2 אריזות מצות עטופות בנייר צלופן. המצות היו מרוסקות אפילו מצה אחת שלמה לא הייתה שם. כמובן שמצות אלו לא אפשרי לשים על שולחן החג וחבל. אין לי לצערי שימוש במצות אלו.
  חג שמח ותודה
  נאוה קרית טבעון
  0528088220

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *