מכוונת גבוה: מכבי חיפה סל נשים השלימה את בניית הסגל עם החתמה נוספת

| עודכן: יוני 19, 2022

צילום: לילך וייס

מכבי חיפה משלימה את בניית הסגל עם החתמתה של נעמה הלוי (1.73, 18) בשורות הקבוצה. הלוי מצטרפת לסגל המתחדש של הירוקה מהכרמל שמתכוונת להתמודד על כל התארים

נעמה הלוי (1.73, 18) מצטרפת למכבי הפניקס חיפה. 

הלוי, בוגרת מחלקת הנערות של עמק יזרעאל שיחקה השנה בקבוצת הנערות א' של העמק אותה הוליכה לגמר אליפות המדינה, ובנוסף שיחקה במדי קבוצת הנשים של עמק יזרעאל בליגה הלאומית. נעמה נבחרה לחמישית העונה בליגה לנשים וסיימה כמלכת הסלים של הליגה עם 25.5 נק' למשחק ונמנית על סגל נבחרת העתודה של ישראל.

טל נתן, המנהל המקצועי: ״אנחנו שמחים מאוד שנעמה הלוי מצטרפת לקבוצת הנשים שלנו בליגת העל ובטוחים שהיא תתרום לקבוצה בעונה הקרובה. נעמה שחקנית צעירה ומוכשרת שתשחק ותהיה חלק מהרכב ישראלי איכותי שכולל את טל לב, גילי אייזנר, מאי רווח, תמר זינגר ודניאלה גיל.

החתמתה של נעמה הלוי היא ההחתמה האחרונה של מכבי חיפה לעונה הקרובה. הקבוצה הירוקה בנתה סגל על מנת לשפר את הישגי העונה שעברה וללכת על הסוף בכל התחרויות.

טל נתן: ״חיזקנו בצורה משמעותית את הסגל הישראלי עם שתי שחקניות נבחרת ישראל הבוגרת גילי אייזנר וטל לב, שחקניות שהוכיחו את עצמן גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית ולקחו 3 תארים מתוך 4 האחרונים. לצידן החתמני שלוש זרות מנוסות ששתיים מהן היו כבר בארץ וזכו בהישגים משמעותיים. בנוסף, אנחנו משקיעים בשחקניות צעירות ומוכשרות ולכן הוחתמו גם מאי רווח, תמר זינגר ונעמה הלוי שאמורות להיות שחקניות העתיד בכדורסל הנשים בישראל ודניאלה גיל שאמורה להיות שחקנית הפנים המשמעותית בשנים הבאות. 
ללא ספק, המטרות של קבוצת הנשים העונה הן ברורות והן עלית מדרגה נוספת בליגת העל והשתתפות וזכיה בגביע המדינה תוך המשך קידום השחקניות הישראליות ויצירת גרעין אוהדים מחיפה וסביבתה. כמו כן, לצד הקבוצה הנוכחית שמנו כמטרה בעלת חשיבות עליונה להפוך מחלקת הנערות לחלק בלתי נפרד מהוואי קבוצת הנשים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *