יצא לדרך הסקר הגדול לבניית תכנית אב ואם לאזרחיות ולאזרחים הוותיקים בקרית טבעון

| עודכן: אוקטובר 21, 2021

באדיבות דוברות עיריית טבעון

אזרחיות ואזרחים ותיקים בקרית טבעון, הסקר הגדול לבניית תכנית אב ואם עבורכם.ן יצא לדרך ואתם.ן מוזמנות ומוזמנים לקחת בו חלק.

רבע מאוכלוסיית קרית טבעון הם.ן אזרחיות ואזרחים ותיקים. על מנת שהמועצה תצליח  להשלים ולגבש תכנית מיטבית אשר תעניק את השירות הטוב ביותר לציבור הוותיקות והוותיקים בקרית טבעון יצאה הרשות בימים אלה בסקר מקיף וכולל שפונה לכלל אוכלוסיית האזרחיות ואזרחים הוותיקים ביישוב.

בסקר יש מגוון רחב של שאלות בתחומים שונים, ביניהם – תרבות ופנאי, נגישות ובריאות, רווחה תמיכה ונגישות, התנדבות בקהילה ועוד. כמו כן, בסוף כל פרק ניתן להוסיף הערות/ הארות. 

בחלק האחרון של הסקר יש  למלא פרטים אישיים, חשוב למלא את כל הפרטים במלואם על מנת שניתן יהיה בעתיד להציע או לעניין אתכם.ן בפעילויות ובאירועים מדויקים ומתאימים יותר לצרכים ולטעם האישי שלכם.ן. 

הסקר נעשה בהובלת המחלקה לשירותים חברתיים במועצה ובשיתוף פעולה עם ועדת ותיקים, עמותת שלהב"ת, מרכז הנצחה ורשת המתנ"סים בקרית טבעון.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני מברך על יציאתו  לדרך של הסקר החשוב, אשר יסייע רבות למפות את הצרכים של התושבות והתושבים הוותיקים ביישוב ובצורה מדויקת."

מנהלת מדור האזרח הוותיק ועו"ס בני משפחה מטפלים נגה טלטש בצלאלי: "בשעה טובה ומוצלחת הסקר יוצא לדרך ובעזרתו נוכל למפות את צרכי האזרחיות והאזרחים הוותיקים בקרית טבעון וכך לדייק את המענים עבורם בצורה הטובה ביותר. כולי תקווה שבעזרת בני משפחה, שכנים וקרובים הסקר יגיע לכמה שיותר תושבים מבוגרים".

לסקר – סרקו את הבר קוד: https://vatikim-tivon.questionpro.com/


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *