מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ד"ר סער הראל בירך את צוותי החינוך לרגל פתיחת שנת הלימודים

| עודכן: ספטמבר 1, 2021

ד"ר סער הראל צילום: דוברות משרד החינוך מחוז חיפה

פתיחת שנת הלימודים החלה כבר אתמול בערב בחדר המצב המחוזי בשיתוף עם חדר המצב במטה עם עדכונים שוטפים.

210,516 תלמידים נכנסו בשערי מוסדות החינוך במחוז חיפה בתשפ"ב: מתוכם 47,233 ילדי גן ,15,815 ילדים נכנסו לראשונה בחייהם לכיתות – כתלמידי כיתות א'. בשכבת הגיל העליונה, שכבת י"ב, החלו 11,876 תלמידים את שנתם ה-12 במערכת החינוך. 470 בתי ספר במחוז בשנת תשפ"ב. גם מוסדות החינוך המיוחד במחוז נפתחו במלואם ונערכו לקבלת התלמידים לאורך כל השבוע: תלמידים משולבים, כיתות חינוך מיוחד, בתי ספר וגני ילדים לחינוך מיוחד.

את שנת הלימודים פתחו גם 20,137 עובדי הוראה – אנשי חינוך מסורים וחדורי שליחות, שעל כתפיהם האחריות להטעין בידע, במיומנויות ובערכים את הדור הבא של מדינת ישראל.

מנהל המחוז, ד"ר סער הראל, בחדר המצב המחוזי לפתיחת שנה"ל תשפ"ב במטרה לתת מענה איכותי למוסדות החינוך ולרשויות לקראת פתיחת שנת הלימודים. מוסדות החינוך במחוז חיפה ערוכים ומוכנים לפתיחת שנה"ל תשפ"ב באופן מיטבי.

מנהל המחוז, הודה לשרת החינוך, הד"ר יפעת שאשא ביטון ומנכ"ל המשרד, יגאל סלוביק על עבודתם המאומצת והליווי שהמחוז זוכה לפתיחת שנה"ל תשפ"ב. בנוסף, הודה גם לראשי הרשויות במחוז על הירתמותם לפתיחה מיטבית של שנת הלימודים. כן גם שיבח את עבודתם המסורה של הנהלת המחוז, המנהלים, המורים, הגננות, המפקחים ועובדי המינהל על פועלם המאומץ בשבועות האחרונים למען פתיחה חלקה של שנת הלימודים.

מנהל המחוז, ד"ר סער הראל: באגרת ששלח מנהל המחוז היום לצוותי החינוך

"ברצוני לאחל שתהא שנת הלימודים תשפ"ב מוצלחת ובריאה, הנאה בעשייה החינוכית והמינהלית החשובה. ההיערכות ופתיחת שנה"ל במתכונת המיוחדת דרשה מאמץ והתגייסות של כל השותפים למהלך. אני בטוח שתלמידי מחוז חיפה נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר וכי כל בית ספר יבוא לידי ביטוי הייחודיות שלו. גם בהזדמנות זו אני ממשיך לקרוא לתלמידים ולצוותים ללכת להתחסן למען המשך עשייה ברוכה לקידום מערכת החינוך המחוזית ובריאות איתנה".

צילום: דוברות מחוז חיפה במשרד החינוך


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *