יקנעם פותחת שנת לימודים- כל צוותי החינוך בעיר, למעט כעשרה מחוסנים כנגד נגיף הקורונה

| עודכן: אוגוסט 31, 2021

צילום: דוברות עיריית יקנעם

רה"ע: עשינו לילות כימים כדי לפתוח שנה בריאה. אני קורא לכל מי שיכול להתחסן לעשות זאת.

יקנעם פותחת שנת לימודים בבטחה, ובעיר מתגאים בנתוני חיסון מרשימים ביותר בקרב צוותי החינוך והמינהלה. מהנתונים עולה שכל הצוותים, למעט כעשרה, מחוסנים כנגד וירוס הקורונה. אלו שבחרו לא להתחסן יידרשו להביא בדיקות כל 72 שעות, ומי שלא יעשה זאת לא יוכל להיכנס למוסד החינוכי.

ראש העיר, סימון אלפסי שמעודד לחיסונים פנה למנהלות בתי הספר במטרה לעודד עוד את אלו שלא התחסנו, וקרא לכל ההורים ולבני הנוער להתחסן ולשמור על בריאותם. 

בתוך כך קיבלו השבוע כל ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר את ערכות האנטיגן לבדיקה עצמאית לילה לפני פתיחת שנת הלימודים. לצערנו היו חסרים כ- 400 ערכות בדיקה, אולם העירייה לא ויתרה ומתוך מחויבות לבריאות התלמידים והצוותים החינוכיים דאגה שעובד ייסע במיוחד לנתב"ג לחברה המספקת וישלים את החוסר, כך שאחרי מאמצים רבים ובסופו של דבר כל מי שהיה צריך לעבור את הבדיקה עבר אותה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"אנו עושים הכל על מנת לפתוח שנת לימודים בבטחה. דאגנו שהצוותים כולם יתחסנו, והמעט שלא עשו זאת יידרשו להציג בדיקה שלילית פעמיים בשבוע. אני קורא לכל מי שעוד לא התחסנו ללכת ולעשות זאת, זה מציל חיים, וכך יהיה ניתן גם לשמור על בריאות הילדים והסובבים.  כך גם נוכל לפתוח שנת לימודים בצורה בריאה, ולמנוע תחלואה ובידודים. חשוב לנו מאוד לשמור על עיר בריאה וללא תחלואה".

צילום: דוברות עיריית יקנעם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *