עובר ולא יותר

| עודכן: אוגוסט 13, 2021

ברק בכר, אבו פאני וגיא צרפתי צילום: אסף פטוקה

האלופה יצאה לאיי פארו עם יתרון מבטיח של 7-2 מהמשחק הראשון בסמי עופר ובסופו של דבר עלתה לשלב הפלייאוף אבל התצוגה החלשה אמש ובעיקר הגישה שהציגו השחקנים מול הקבוצה מהאיים צריכה לתת נורות אזהרה מהבהבות לברק בכר.

הירוקים יצאו לגומלין נגד טורשהאבן עם יתרון מבטיח של 7-2 אבל למרות זאת הם בטח לא שיערו לאיך שהמשחק עצמו התפתח אמש, בסיומו ירדו עם הפסד די משפיל של 1-0 לקבוצה נחותה ממנה.

נכון, האלופה כבר בשלב הפלייאוף רחוקה קבוצה אחת בלבד משלב הבתים של הקונפרנס ליג, אבל המש האנמי שהציגו אמש אמור לאותת שוב על הבעיות של הקבוצה.

זה משחק שישי ברציפות העונה שהירוקים סופגים גם מול קבוצות נחותות מהם בכמה דרגות.

לברק בכר יש לא מעט פצועים בסגל, עופרי ארד עדיין לא שיחק משחק רשמי אחד העונה, נטע לביא גם כן נעדר לא מעט ולאחרונה הצטרף אליהם גם החלוץ הגנאי גודסוואי דוניו, ואמש גם לא שותפו הזרים בוגדן פלאניץ' וחוסה רודריגס שקיבלו מנוחה, ועדיין הירוקים צריכים להיראות טוב יותר.

נראה כי הנוסחה בהגנה עם הציוות של עופרי ארד ואורי דהן עדיין לא עובדת, השניים נראים לא ממש מתואמים ביניהם ועושים לא מעט טעויות שעולות לירוקים בשערים מיותרים.

רמי גרשון ואורי דהן צילום: אסף פטוקה

המגן הימני החדש ראיין סטריין ערך אתמול בכורה בהרכב והראה ניצוצות של כישרון ויכולת
לפחות בהתקפה.

מלבד סטריין לא ניתן לציין שחקן אחד בקבוצה שהיה לו משחק טוב, מעבר לזאת היה נראה מבחינת הגישה כאילו השחקנים הגיעו לטיול ולא למשחק כדורגל.

לעומת החברה מאיי פארו שאמנם מבחינת כדורגל הם קבוצה נחותה, אבל נלחמו על כל כדור והקשו על הירוקים, היה נראה כי הניצחון חשוב להם יותר מלחניכיו של בכר.

מצד שני מלבד ההגנה צריך לשים דגש על ההבדלים ביכולת של צ'ירון שרי.
יש משחקים בהם הוא מככב והראה שאין משהו שיעצור אותו ויש משחקים כמו אמש בו שום פעולה כמעט ולא מצליחה לו.

אתמול ספציפית היה נראה כי הוא מתקשה להתמודד עם המשטח הסינטטי.
העליות והירידות החדות ביכולת שלו הם משהו שצריך לתת עליו את הדעת.

צ'ירון שרי צילום: אסף פטוקה

גם דולב חזיזה לא נמצא בכושר טוב לאחרונה, חזיזה שהיה שחקן העונה של הקבוצה בסיבוב הראשון אשתקד לא מצליח לשחזר את יכולתו מחצי העונה הראשון.

הוא אמנם כבש במשחק נגד טורשהאבן בשבוע שעבר ושבר בצורת של כמעט חצי שנה ללא שער, אך נראה שהוא די מסורבל והכל הולך לו קשה, לפעמים נראה שחשוב לו יותר לעשות דריבל ולנסות לעבור שחקנים מאשר להיות יעיל עם הכדור.

בשורה התחתונה הירוקים יצטרכו לשים את המשחק הזה מאחוריהם, בשבוע הבא הם יוצאים לבאקו למפגש הראשון בשלב הפלייאוף נגד אלופת אזרבייג'אן נפטצ'י, כשהם רחוקים סיבוב אחד בלבד מההעפלה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג, הירוקים יודעים שהם יצטרכו לעשות סוויץ' ביכולת, אחרת ידברו על ההפסד מול הקבוצה הנידחת מול איי פארו עוד הרבה זמן.

דולב חזיזה צילום: אסף פטוקה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *