שוטרים הותקפו ביציע האוהדים של מכבי חיפה

אוהדי מכבי חיפה תקפו, השליכו חפצים ופצעו שוטרים שנזקקו לטיפול רפואי. בתום משחק הכדורגל שנערך אתמול ב"סמי עופר", נעצרו חשודים בהפרת סדר ותקיפת שוטרים, החשודים הועברו לחקירה. 3 שוטרים פונו לקבלת טיפול רפואי.

| עודכן: אפריל 1, 2024


כוחות משטרה של מחוז חוף פעלו אתמול (ראשון) לאבטחה ושמירת הסדר באיצטדיון "סמי עופר" בחיפה לפני, במהלך ולאחר משחק הכדורגל שנערך במקום.

לקראת סיום המשחק, נצפה חשוד ביציע של אוהדי מכבי חיפה מצית כובע משטרה עם סיום המשחק, עצרו השוטרים את החשוד ובמהלך ביצוע המעצר הותקפו שוטרים ביציע האוהדים על ידי מספר חשודים תוך יריקות והשלכת חפצים לעברם. כתוצאה מכך, נפצעו 3 שוטרים ופונו לקבלת טיפול רפואי.

בתוך כך, נעצרו 2 חשודים (18,20) בחשד להפרת הסדר הציבורי ותקיפת שוטרים בתחומי האצטדיון אשר הועברו לחקירה שבסיומה נכלאו. חשוד קטין נוסף נעצר בחשד לתקיפת שוטרים ולאחר חקירה שוחרר בתנאים מגבילים של הרחקה ממגרשי הספורט לתקופה של 30 ימים.

בהתאם לממצאי החקירה וחומר הראיות תבקש המשטרה מביהמ"ש השלום בחיפה להאריך את מעצרם של 2 הבגירים.

משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את ביזוי השוטרים ואת הפגיעה הפיזית בהם באלימות חמורה שהובילה לפציעתם של שוטרים. כל מי שיפגע פיזית בשוטרים יטופל במלוא החומרה ואנו נפעל למצות את הדין עם המעורבים.


נושאים קשורים: אצטדיון סמי עופר, שוטרים, אלימות


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *