הצהרת תובע נגד חשודים מהצפון בגניבת טילי "לאו"

עם קבלת הדיווח בתאריך 16.11.23 אודות גניבת טיל "לאו", שוטרי מחוז חוף בתחנת נהריה פתחו בחקירה מהירה במקום האירוע ועצרו 2 חשודים תוך מספר שעות מקרות האירוע. בתום הערכת מצב, מפקד מחוז חוף ניצב דני לוי - הטיל את החקירה על היחידיה ללחימה בפשיעה במרחב אשר.

| עודכן: דצמבר 17, 2023

הטילים שנתפסו. קרדיט:דוברות המשטרה.

בתום חקירת שוטרי יל"פ אשר במחוז חוף, נעצרו החשודים בגניבה והוגשה נגדם היום הצהרת תובע. בחקירה מואצת של שוטרי היל"פ ולרבות שימוש באמצעים טכנולוגיים, חוקרי היחידה בפעילות משותפת עם חוקרי שב"כ, הוברר כי קיימת גניבה של טיל "לאו" נוסף, שנגנב ככל הנראה באירוע גניבה נוסף. חוקרי יל"פ אשר ושב"כ לאחר שפעלו באמצעים גלויים וסמויים, הצליחו תוך פרק זמן לעצור חשוד נוסף שקשר את עצמו לעבירה וגם לאתר ולתפוס את שתי הטילים הגנובים.

לבקשת המשטרה מעצרם של החשודים תושבי הכפר ערמאשה (47, 36, 24), הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בקריות, וביום רביעי 13/12/23 הגישה פרקליטות מחוז חיפה הצהרת תובע, לצורך הארכת מעצרם טרם הגשת כתב אישום ובקשת מעצרם עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

מפקד מחוז חוף, ניצב – דני לוי ציין: "הבטחתי בכניסה לתפקידי, להילחם מלחמת חורמה בפשיעה וכך קרה במקרה חמור זה של גניבת אמצעי לחימה בזמן מלחמה".

תנ"צ חיים סרגרוף ממ"ר אשר: :"שוטרי מרחב אשר, ימשיכו את המלחמה הנחושה כנגד כל עבריין עד להבאתו מאחורי סורג ובריח".

נושאים קשורים: מחוז חוף, פרקליטות מחוז חיפה, משטרה, החזקת נשק


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות