עשרות חובשים ורופא מתנדבי מד״א החלו לשמש ככונני תגובה מיידית במרחב אשר של מד"א

בטקס שהתקיים השבוע (ב') באצטדיון דוחא בסחנין, קיבלו 30 מתנדבי מד"א, בהם חובשי רפואת חירום ורופא, כולם מתגוררים בגזרת מרחב אשר של מד"א ערכות החייאה עם ציוד רפואי מתקדם והצטרפו לאלפי כונני התגובה המידית של הארגון הפזורים ברחבי הארץ.

| עודכן: יולי 27, 2023


מחזקים את המענה הרפואי בגליל המערבי- הכוננים החדשים יוזנקו באמצעות יישומון (אפליקציית) מד"א, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ויתנו מענה רפואי ראשוני במקרי חירום  – וזאת בנוסף לפעילותם באמבולנסים ובניידות לטיפול נמרץ של מד"א.

בטקס נכחו מנהל מרחב אשר במד"א אלי פרץ וסגניתו בת שבע גואז, מת"ח אשכול סחנין-כרמיאל אדי זוגוט, ליאור פדידה אחראי מתנדבים מרחב אשר של מד"א ושמעון דהאן אחראי כוננים מרחב אשר של מד"א שבירך את המתנדבים אשר הצטרפו למערך הכוננים של המרחב. במסגרת הטקס חולקו תעודות הצטיינות לכוננים מצטיינים והתקיימה השתלמות מקצועית עם צוות מוקד הכוננים הלאומי של מד"א, שהסבירו על פעילות המוקד.

מנהל מרחב אשר במד"א אלי פרץ: "אני מברך על הצטרפותם של 30 המתנדבים שמהיום משמשים גם ככונני תגובה מיידית ומחזקים עוד יותר את המענה הרפואי הקיים במרחב אשר של מד"א. במסגרת מאמצנו לקצר את זמני התגובה אני בטוח כי כוננים אלו המתגוררים ביישובי מרחב אשר של מד"א יוכלו להעניק עזרה ראשונה מהירה לתושבים ולמשתמשי הדרך בצירים והכבישים הסמוכים."

קרדיט לתמונה: צילום דוברות מד"א


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *