שר הביטחון ביקר את הלוחמים שנפצעו ברמב"ם: ״הנחיתי את מערכת הביטחון לפעול בפעולה יוזמת והתקפית, בכל מקום בו נשקפת סכנה לחיי אזרחינו וכוחותינו. נפעל בכל דרך נדרשת ונגיע לכל מקום על מנת לשמר את חופש הפעולה שלנו, כל האפשרויות על השולחן״

| עודכן: יוני 20, 2023


שר הביטחון גלנט בביקור הלוחמים שנפצעו בג׳נין: ״נפעל בכל דרך נדרשת ונגיע לכל מקום על מנת לשמר את חופש הפעולה שלנו, כל האפשרויות על השולחן״

שר הביטחון יואב גלנט, ביקר לפני זמן קצר את לוחם סיירת צנחנים ולוחמי יחידת המסתערבים של מג״ב איו״ש המאושפזים בבית החולים רמב״ם, לאחר שנפצעו אתמול בפעילות מבצעית בג׳נין. שר הביטחון התקבל בביקור על ידי סגנית מנהל בית החולים ד״ר מיכל מקל, סגן מפקד מג"ב, תת-ניצב יצחק בריק ומפקד סיירת צנחנים סגן-אלוף נ׳.

שר הביטחון יואב גלנט אמר:

״ביקרתי הבוקר את הלוחמים שנפצעו אתמול בפעילות מבצעית בג׳נין. אני מודה לצוות בית החולים על הטיפול המסור, אלה דברים שמצילים חיים״.

״הלוחמים פעלו תחת אש בנסיבות קשות וגילו גבורה ואומץ לב, גם בעזרתם ההדדית וגם בהליך הפיקוד והשליטה בשטח. יש לנו לוחמים ומפקדים מצוינים, ובזכותם סיימנו את האירוע הזה בצורה טובה״.

״הנחיתי את מערכת הביטחון לפעול בפעולה יוזמת והתקפית, בכל מקום בו נשקפת סכנה לחיי אזרחינו וכוחותינו. נפעל בכל דרך נדרשת ונגיע לכל מקום על מנת לשמר את חופש הפעולה שלנו, כל האפשרויות על השולחן״.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *