השף ניר צוק מצטרף לנבחרת הקייטרינג של אצטדיון סמי עופר

| עודכן: אפריל 20, 2023


השף צוק יוביל קו חדש של תפריטים יחד עם שף האצטדיון אבי דדוש

אצטדיון סמי עופר, מצרף לשורותיו, את השף ניר צוק, שיהיה היועץ הקולינרי של האצטדיון, בתחום האירועים והאירוח בזמן המשחקים. צוק מצטרף לשף אבי דדוש, שף הקייטרינג של האצטדיון, שלו 30 שנות ניסיון בתחום, ושימש בין הייתר שף במלונות ישרוטל, שף נבחרת ישראל הצעירה והקים את מערך ההסעדה באצטדיון ב2018.

השף ניר צוק, חבר לאצטדיון כדי לרענן ולשדרג את תפיסת האירוח הן במשחקים, והן באירועים באצטדיון.

צילום: עמית עזריאל

"הרעיון הוא להפיח רוח רעננה וחדשה, כמובילים את תחום האירוח והאירועים באצטדיונים, מסביר ליאור פרי, מנכ"ל האצטדיון. מתוך מחשבה על כל מתחם אירוח ועל כל לקוח והתכולות המתאימות לו. אנו מעוניינים לתת לאורחים שלנו חוויה ייחודית תוך שמירה על כשרות ופיקוח בריאות. כיום אנחנו אצטדיון בעל תעודת כשרות, ו- 3 מפקחי מזון שעובדים במתחם ע"פ סטנדרטים מחמירים".

צילום: עמית עזריאל

השף ניר צוק מסביר: "האמת כשפנו אליי, לא הבנתי עד הסוף את האתגר העצום שטומן אירוח VIP באצטדיון. למעשה יש לנו לקוחות חוזרים כל משחק, והם צריכים גיוון. לכן, לכל משחק יבנה תפריט חדש, ברמה הקולינרית הגבוהה ביותר. ראשית, אנחנו עוברים למנות מעוצבות בצלחות, כל מנה מגיעה מדויקת עם התוספות הנכונות לה, ותיתן מענה לכל חיך.

באצטדיון סמי עופר, יש את מערך מטבחים (כ-750 מ"ר) הכי מושקעים שנתקלתי בהם, ברמה הגבוהה ביותר, מה שמאפשר לי כשף יחד עם הצוות המנצח הקיים במקום להגיע לקולינריה ברמה הגבוהה ביותר באירועים כמו גם במשחקים. במשחקי הכדורגל יש לנו שלוש רמות הסעדה, למנויי הזהב, למנויי היהלום, ולמנויי תאי הצפייה, כולם יקבלו מנות מושלמות בצלחות, ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

כל הלקוחות יקבלו קוקטייל פתיחה, והחגיגה במגרש וביציעי הVIP תהיה מושלמת!"

צילום: עמית עזריאל

בנוסף, תפריטי האירועים הנערכים ללקוחות עסקיים ופרטיים באצטדיון יהנו מכל השדרוגים שמציע התהליך, כל אירוע ייקבל אפיון מיוחד, ותפריט ייעודי, ע"פ בחירה.

"אנחנו בתהליך מתמשך של שדרוג, כל פינה באצטדיון מקבלת יחס חם והשקעה, אין לנו דרך אחרת אלא לשפר ולשדרג כל הזמן" הדגיש שמשון עידו יו"ר דירקטוריון חברת האצטדיון.

צילום: עמית עזריאל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *