"רמת מוכנות גבוהה ואיכותית": ועדת מל"ח בטירת כרמל הציגה את יעדיה לשנת 2023

| עודכן: ינואר 31, 2023

בתמונה מימין לשמאל: אתי כהן, סא"ל דן דר, סרן נעה נקש, אבישי כהן, יואב בלס | צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

ועדת מל"ח (משק לשעת חירום) הרשותית התכנסה אתמול (שני) לישיבתה הראשונה לשנת העבודה 2023. בישיבה לקחו חלק מנכ"ל העירייה, אבישי כהן; מנהל אגף הביטחון, יואב בלס; ראשי המכלולים וסגניהם, אנשי אגף הביטחון וחברי הוועדה; וצוות היקל"ר בפיקוד העורף בראשות מפקד היחידה בטירת כרמל, סא"ל דן דר.

המפגש החל עם סקירת תוכנית העבודה של השנה שעברה ובהצגת התוכנית לשנת 2023, נוכח אתגרי הביטחון בשגרה ובחירום העומדים בפני הרשות, ואת המוכנות העירונית לתרחישים השונים. בהקשר זה צוין תרגיל הסימולטור בהשתתפות צוותי העירייה ופיקוד העורף בחודש דצמבר, בו קיבלה הרשות ציונים גבוהים על תפקודה והיערכותה. סא"ל דר אף הדגיש את "רמת המוכנות הגבוהה והאיכותית" של טירת כרמל, ושיבח את עבודת העירייה ובעלי התפקידים השונים בנושאי ביטחון וחירום.

נוסף על כך, נערך טקס פרידה מרגש מסרן נעה נקש, המסיימת אחרי שנתיים את תפקידה כקנ"ר (קצינת נפה ורשות) בטירת כרמל, ומשתחררת משירות הקבע. אתי כהן, רכזת מערך המתנדבים בחירום של העירייה, העניקה לסרן נקש תעודת הוקרה בשם ראש העיר, אריה טל ותושבי העיר על תרומתה יוצאת הדופן לביטחון, על שיתוף הפעולה הפורה, המחויבות, המקצועיות, המסירות והאדיבות שהפגינה בתפקיד.

מנכ"ל העירייה, אבישי כהן: "טירת כרמל נערכת לאורך כל השנה למעבר משגרה לחירום, כך שכל המערכת ובעלי התפקידים בה יודעים היטב כיצד עליהם לפעול בכל תרחיש, בכל זמן ובכל מקום".


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *