שגריר ארה"ב ביקר בחיפה

| עודכן: אוגוסט 22, 2022

צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה

תומאס ניידס, שגריר ארה״ב בישראל נפגש הבוקר עם רה״ע חיפה עינת קליש רותם, במסגרת יישום תכנית ״השמיעי את קולך״, אותה מובילה היחידה לקידום מעמד האישה ואגף חברה וקהילה עם עמותת ״כ׳ן״ ומרכז ״אדווה״ עבור שגרירות ארה״ב

הבוקר התקיים הביקור הראשון של השגריר האמריקאי, תומאס ניידס, בעיר חיפה.
השגריר נפגש עם רה״ע חיפה, עינת קליש רותם כחלק משיתוף פעולה בין היחידה לקידום מעמד האישה במסגרת התוכנית 'השמיעי את קולך' שהחלה בסוף חודש שעבר.

צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה

'השמיעי את קולך' הינה תכנית לפיתוח מנהיגות נשים בקהילה, הפועלת מטעם עמותת כ'ן ומרכז אדווה במימון MEPI השגרירות האמריקאית בשיתוף היחידה לקידום מעמד האישה ואגף חברה וקהילה.
מטרת התוכנית היא פיתוח מנהיגות וקידום נשים לשוויון מגדרי בקהילה.
בתוכנית משתתפות נשים ממגוון אוכלוסיות בעיר אשר יובילו פרויקטים יחד בקהילה.

במפגש הביע השגריר התעניינות רבה בהיבטי החיים השונים ובאורח החיים הייחודי המשותף בחיפה.
רה״ע הודתה לשגריר על שיתוף הפעולה הייחודי למען נשים, ושיתפה אותו באתגרים שאיתם מתמודדת העיר חיפה, ובינהם: פינוי המפעלים, הרחבת שדה התעופה וקידום הכלכלה והתיירות בעיר.

היועצת לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, אלונה סולד: ״העיר חיפה הינה מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית, היופי והייחודיות בה היא בגיוון של אוכלוסייתה. אני מאמינה במנהיגות של נשים, בהובלה יחד וביצירת קהילת נשים חיפאיות נוכחות, משפיעות ומובילות לשוויון מגדרי. אני מודה לשגריר ולצוות השגרירות על הביקור ובטוחה שירקמו שיתופי פעולה נוספים״.

צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *