ציון גבוה לאגף הביטחון של העירייה בביקורת פתע של משטרת ישראל

| עודכן: יוני 15, 2022

צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

ציון גבוה לאגף הביטחון של עיריית טירת כרמל בביקורת פתע שנערכה אתמול (שלישי) על ידי משטרת ישראל בכל בתי הספר בעיר. את הביקורת הובילו ראש מדור מוסדות החינוך במטה הארצי של משטרת ישראל, וקצין האבטחה המחוזי. במהלך הביקורת, נבדקו בין השאר כשירותם של המאבטחים, ערנותם לסביבה, שליטתם בנהלים ובהנחיות, וכן הציוד שמשרת אותם בעבודתם.

רס"ב שבתאי עזרא, בקר אבטחה, רישוי ומוסדות חינוך במחוז חוף של המשטרה, הדגיש בסיום הביקורת את הערכתו ל"עבודה יפה של קב"ט מוסדות החינוך בטירת כרמל, אילן מויאל. מדובר במאבטחים מסודרים, ערניים לסביבה, השולטים בנהלי האבטחה ועובדים על פי כל הנחיות משטרת ישראל. המשיכו כך!".

יצוין כי בימים אלה מבצע אגף הביטחון של העירייה תדריכי ביטחון ובטיחות לכלל צוותי ההוראה של הקייטנות. במקביל, מתבצעות במלוא המרץ הכנות לקראת שנת הלימודים תשפ"ג, בשיתוף משטרת ישראל ותחנת טירת כרמל, משרד החינוך ופיקוד העורף.

מנכ"ל עיריית טירת כרמל, אבישי כהן: "יישר כוח לכל צוותי האבטחה של מוסדות החינוך בעיר. התוצאות המרשימות שהושגו בביקורת מעידות על איכות ומקצועיות עבודתם של המאבטחים ושל מנהלי אגף הביטחון, במשימות החשובות של שמירה על ביטחון התלמידות והתלמידים וצוותי החינוך וההוראה. אני שמח על שבורכנו בעובדים נהדרים שעושים את עבודתם במסירות ובאחריות. בימים אלה אנו נערכים למשימות החשובות בעבודה מול קייטנות הקיץ, וכבר מתכוננים לקראת שנת הלימודים שתבוא עלינו לטובה".

צילום: דוברות עיריית טירת כרמל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *