ח"כ לימור מגן תלם סיירה בעמותת לב ח"ש בחיפה המסייעת למשפחות במצוקה כלכלית, בריאותית ונפשית

| עודכן: אפריל 4, 2022

צילום: יח"צ ח"כ לימור מגן תלם

ח"כ לימור מגן תלם סיירה היום (ב') בעמותת לב ח"ש, שמסייעת כבר למעלה מ-23 שנים לעשרות אלפי משפחות במצוקה כלכלית, בריאותית ונפשית בחיפה.

ח"כ מגן תלם נפגשה עם מנכ"לית העמותה, דקלה כהן מיכאל שסיפרה לה על פעילות העמותה וההכנות של תרומות סלי מזון רבים לנזקקים קראת חג הפסח.

העמותה עוסקת באופן שוטף באריזות וחלוקות מזון שבועיות ליצולי שואה ונזקקים; הפעלת מרפאות שיניים, תרומת ריהוט ואבזור הבית לאנשים שידם אינם משגת, פרויקט חונכות לילדים חולי סרטן ומחלות ממושכות, מועדון חברתי לניצולי שואה ועוד.

בין היתר העמותה מפעילה פרויקט בשיתוף אגף הרווחה בעיריית חיפה, במסגרתו מבקרים הפקחים אצל הקשישים מטופלי הרווחה. על נושא זה קיימה ח"כ מגן תלם דיון מהיר בכנסת והדגישה את חשיבות המעורבות הקהילתית לרווחתם הנפשית והפיזית של הקשישים הבודדים.

ח"כ מגן תלם מסרה: "כחיפאית אני רואה חשיבות רבה בהשקעה באזור, ובשל כך ישראל ביתנו עמדה על כך שיופנו תקציבים רבים להשקעה בתשתיות, בריאות ורווחה בחיפה ובכל הצפון".

"משמח מאוד לראות את היוזמה של אזרחים שבליבם דאגה לרווחה הפיזית והנפשית של האוכלוסייה המקומית, תוך היכרות עם הקשיים והצרכים הייחודיים בקהילה".

צילום: יח"צ ח"כ לימור מגן תלם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *