צעדת יקנעם ה-28 תתקיים ביום שישי, 11.3.22

| עודכן: פברואר 14, 2022

צעדת יקנעם צילום: עיריית יקנעם

צעדת יקנעם המסורתית "ירוק בטבע" חוזרת לאחר שנתיים של הפסקה בצל הקורונה והיא תתקיים ביום שישי, 11.3.22

צעדת יקנעם נחשבת כבר שנים רבות לצעדה האטרקטיבית ביותר בישראל והיא סוחפת אליה אלפי צועדות וצועדים בני כל הגילאים, וכן משפחות  מכל הארץ.

הצעדה כוללת מסלול מעגלי באורך של כ- 7 קילומטרים, ולכל אורכו ייהנו הצועדות והצועדים מפריחה בשיא יופייה, ומן הנופים המהממים של יקנעם ועמק יזרעאל. 

צילום: עיריית יקנעם

החלק האמנותי יהיה עשיר והמופע המרכזי יהיה של כוכבות וכוכבי טיקטוק וביניהם: לאון שניידרובסקי, שירה לוי, דניאל אליהו, רוני סורול, מור זייתוני, איתי אילקשי, שיינה ושלי דירינג. בנוסף לכך יופיעו על הבמה המרכזית: להקת הנוער העירונית צעירי יקנעם, ולהקות מחול של המתנ"ס: תנועה נודדת היפ פופ, ומחול מן המזרח.

במתחם הזינוק ייהנו המשתתפים משוק איכרים, הפעלות של איגוד הספורט העממי ועוד. שבט שחר צופי יקנעם יפעילו את יער הקופים. השכבה הבוגרת וחניכי כיתה ט' ידאגו להפעלות,  ואלו יכללו תחנות צופיות, הכנת צמידים, מבנה לטיפוס, מוזיקה, הרקדה  ועוד. בחניון חרובים יתקיימו הדרכות של הקרן הקיימת לישראל.

בנוסף לכך יתקיימו הפעלות של הרשות לבטיחות בדרכים כגון: דימוי נסיעה במכונית מתהפכת, חשיבות בחגירת חגורה בכל נסיעה, רכיבה על אופניים חשמליים ועוד. מתחם הנוער יופעל על ידי מחלקת הנוער בהשתתפות תנועות וארגוני הנוער. במקום תהיה במת מוזיקה של בית הנוער בהשתתפות הרכבי הנוער העירוניים. בין התחנות: בועות סבון, באולינג, הכנת צמידים, כדורגל אנושי, הרקדה ועוד.

צעדת יקנעם הבינלאומית ירוק בטבע מתקיימת זו השנה ה-28. מסלול הצעדה הוא מעגלי ונקודת המוצא היא גם נקודת הסיום. לבאים – חניה בשפע. ההשתתפות בצעדה ובאירועים היא בחינם.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"צעדת יקנעם חוזרת ובגדול ולבאים מובטחת הנאה גדולה. קיום הצעדה כבר בתחילת חודש מרץ, וגשמי הברכה שירדו השנה מבטיחים לצועדות ולצועדים צעידה במסלולים פורחים והנאה ממרבדי הפרחים. הצעדה היא יום חווייתי במיוחד למשפחה כולה והיא הפנינג גדול בטבע. אני מזמין את תושבי העיר והאזור לבוא וליהנות מצעדה מיוחדת במינה ומהנאות ואטרקציות רבות. מחכים לכם".

צעדת יקנעם צילום: עיריית יקנעם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *