כדורעף נשים: ברוכות הבאות מרתה דרפה וורוניקה בזנדולסקה שחוזרות לקדנציה מספר 2 בירוק

מכבי XT חיפה בכדורעף נשים החתימה היום (שני) שתי שחקניות - הסרבית מרתה דרפה והבולגריה ורוניקה בזנדולסקה שחוזרת לקדנציה שנייה בירוק.

| עודכן: יוני 27, 2023


דרפה הוותיקה והמנוסה (1.93 מ׳) בת ה-34 משחקת בעמדת המצליבה ובמשך שנים שיחקה בנבחרת סרביה. בשנתיים האחרונות שיחקה בליגה ההונגרית ולפני כן ברוסיה, גרמניה ואיטליה. בכל הקבוצות בהן שיחקה השתתפה במפעלים אירופיים בכירים.

לאחר החתימה בירוק אמרה:
״אני מתרגשת להגיע ולשחק בליגה הישראלית. אני יודעת שזו מדינה יפה עם תרבות עשירה ואני שמחה שתהיה לי את ההזדמנות לגור ולשחק בה. אני יודעת שמכבי חיפה נמצאת בפסגת הכדורעף הישראלי, ואני שמחה שנבנית קבוצה חזקה עם מאמן מוביל. בנסיבות האלה אני לא יכולה לצפות לשום דבר אחר מאשר לקחת את האליפות בעונה הקרובה״.

בזנדולסקה, ששיחקה לפני שתי עונות במכבי, חוזרת לקדנציה נוספת. בעונה האחרונה לקחה דאבל יחד עם קבוצתה בליגה הרומנית. חוסמת האמצע החדשה ישנה של מכבי: ״אני מאוד מתרגשת ושמחה לחזור לחיפה. יש לי זכרונות נהדרים מהתקופה בירוק. אני מודה למועדון על האמון ועל ההזדמנות לחזור ולהלחם על תארים יחד. אני מקווה שנשיג את המטרות שלנו ושנקבל תמיכה חזקה מהקהל המדהים שלנו״.

נוסף לשתיהן חתמה במכבי גם נעם אמסלם בת ה-21 אשר שיחקה בשנה שעברה במכבי אשדוד. אמסלם שמשחקת כמוסרת אמרה לאחר החתימה: ״שמחה מאוד להצטרף למכבי חיפה. אני מחכה להתחיל את העונה ולהתאמן ברמה הכי גבוהה, לעבוד קשה, להתפתח אישית ולהשיג את המטרות שלנו כקבוצה״.

הקבלנית גלי קוסטינצקי בת ה-16, שמשחקת במכבי מגיל 11, תעלה השנה מקבוצת הנערות לקבוצה הבכירה של המועדון. ״אני שמחה מאוד לעשות את המעבר מקבוצת הנערות לקבוצה הבוגרת״ אמרה קוסטינצקי והוסיפה, ״מחכה כבר להתחיל להתאמן ולתת את כולי למען קבוצת הבית שלי מכבי חיפה״.

תמונה: אגודת מכבי חיפה כרמל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *