10 מדליות לספורטאי מכבי חיפה כרמל באליפות ישראל לנוער וקדטים בטאקוונדו

| עודכן: אפריל 4, 2023

צילום: מכבי חיפה כרמל

אליפות ישראל בטאקוונדו נערכה אתמול והיום (ראשון ושני) ברמלה. ספורטאי אגודת מכבי חיפה כרמל חזרו לעיר עם 10 מדליות, שתיים מתוכן מזהב. ביום הראשון סיימו הקדטים הירוקים עם 4 מדליות וביום השני סיימה קבוצת הנוער עם 6 מדליות נוספות. מיה סורסקי וטום אברוני הוכתרו כאלופי ישראל. איה פינשטיין, אלכסנדר מרקולוב, מרים פנקר, עבודי סבאח וסיגל סדרייב סיימו את התחרות עם מדליות הכסף, כאשר לינוי גמביצקי, איתמר איצקוב ורויטל סיומין קטפו את הארד.

מנהל מחלקת הטאקוונדו, ארטיום חרצ'נקו: "האליפות דרשה הכנות רבות מספורטאי המועדון אשר התאמנו חמש פעמים בשבוע כחלק מההכנות לתחרות, ולקחו חלק במחנה אימונים. לאחר יומיים מאתגרים, קשים, מלמדים ומהנים בהם הספורטאים השקיעו מאמצים רבים, מחלקת הטאקוונדו של מכבי חיפה כרמל סיימה עם 10 מדליות. כל הכבוד לכל המשתתפים וברכות לזוכים".

חרצ'נקו הוסיף: "תודה להתאחדות הישראלית לטאקוואנדו, למנכ"לית ההתאחדות נועה שמידע, ליו"ר ההתאחדות יהודה מעיין, וצוות השופטים המדהים על ארגון תחרות מקצועית ואיכותית ברמה הגבוהה ביותר. תודה למנכ"ל אגודת מכבי חיפה כרמל רועי שווץ על התמיכה בענף הספורט שלנו ובדור הצעיר. תודה נוספת להורים המדהימים של תלמידי המועדון שתמיד תומכים ועוזרים בכל מה שצריך. מועדון מכבי חיפה כרמל מאחל לכולם חג שמח והמשך שנת תחרויות מוצלחת".

צילום: מכבי חיפה כרמל

נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *