ערכות ביגוד ונעליים חולקו לילדי בית הספר נירים במסגרת שיתוף הפעולה בין אגודת מכבי חיפה כרמל לבין עמותת ׳החופש לרוץ׳

| עודכן: פברואר 3, 2023

צילום: אגודת מכבי חיפה כרמל

במסגרת פרויקט משותף של אגודת מכבי חיפה כרמל ושל עמותת החופש לרוץ למען ילדים ונוער בסיכון, חולקו היום (חמישי) ערכות ביגוד ונעליים של נייק לילדי בית הספר נירים בנווה דוד. במסגרת הפרויקט שמתקיים זו השנה השנייה, מגיעים אחת לשבוע ספורטאים ממחלקות הספורט השונות של האגודה על מנת להעביר פעילות ספורטיבית לילדים. הפרויקט ממומן על ידי עמותת ׳החופש לרוץ׳.

צילום: אגודת מכבי חיפה כרמל

במסגרת חלוקת הערכות שנערכה היום, התקיימה פעילות שהונחתה בהתנדבות על ידי מפעילת הילדים ״שירי בירי בום״. בנוסף, התקיימה פעילות ספורטיבית שהועברה על ידי המאמנת סער דקסה. הילדים התרגשו מאוד מהפעילויות ומקבלת ערכות הביגוד.

מנכ״ל אגודת מכבי חיפה כרמל רועי שווץ: ״אין כיף כמו לראות את הילדים שמחים ומאושרים. אני רוצה להודות לכל האנשים שלוקחים חלק בפרויקט, ובמיוחד לעמית גונן יו״ר ׳החופש לרוץ׳ שתמיד נרתם לעזור ולתרום למען הקהילה״.

יו״ר עמותת החופש לרוץ עמית גונן: ״היה לנו יום מרגש. לכולנו עבודות שוחקות ביום יום ואין כמו לעצור הכל ולהתעסק בפעילות קהילתית כל כך חשובה. התמלאנו באנרגיה ואנחנו נמצא דרכים להרחיב את הפעילות בעתיד. חשוב לי לציין את חברת ספדיקו שעומדת מאחורינו ועוזרת לנו להגשים את המטרות החשובות שלנו״.

צילום: אגודת מכבי חיפה כרמל

נושאים קשורים: מכבי חיפה כרמל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *