חילופי מאמנים במכבי נקסט אורבן חיפה: אבי סוכר מונה למאמן הקבוצה

| עודכן: ספטמבר 3, 2021

צילום: ארכיון באדיבות מועדון כדורסל מכבי נקסט אורבן חיפה

מועדון כדורסל מכבי נקסט אורבן חיפה מודיע על שינויים בצוות המקצועי של הקבוצה. בהחלטה משותפת של טל נתן והנהלת המועדון, הוחלט כי נתן יסיים את תפקידו כמאמן הקבוצה הבוגרת וימשיך לתרום מנסיונו בתפקיד המנהל המקצועי של מחלקות הנוער, הנערות וקבוצת הנשים.

המאמן החדש של מכבי נקסט אורבן חיפה הוא אבי סוכר (45), פרש ב-2012 מכדורסל פעיל, אימן במהלך הקריירה את מכבי הוד השרון, אליצור נווה דוד רמלה, עירוני רמת גן אליצור אשקלון (אותה הצעיד נגד כל הסיכויים לפלייאוף) ומכבי רחובות. סוכר יחל את עבודתו באופן מיידי ויפגש עם שחקני הקבוצה בימים הקרובים.

טל נתן: "אני מודה להנהלת מכבי נקסט אורבן חיפה על ההצעה הנדיבה לאמן את הקבוצה בליגה הלאומית אולם בשלב זה ולאחר חשיבה נוספת, אבקש להשאר בתפקיד המנהל המקצועי של המועדון במחלקת הנוער, נערות וקבוצת הנשים בליגת העל. כבר מהרגע הראשון הפכתי לירוק בנשמה ואני בטוח שעם ההנהלה הנוכחית קבוצת הבוגרים תצליח ותחזור במהרה למקומה הטבעי. תודה לכולם ובהצלחה״

אבי סוכר, מאמן מכבי נקסט אורבן חיפה: "אני מאוד שמח ונרגש לאמן את מכבי חיפה העונה ומודה להנהלת הקבוצה על האמון. אני בטוח שבעזרת עבודה קשה נחזיר את מכבי נקסט אורבן חיפה למקום הראוי לה. מלבד המישור המקצועי, כדי שזה יקרה אנחנו חייבים את הקהל הגדול איתנו בכל הכוח. אני מאמין שהאנרגיות של הקהל הירוק יתנו לנו את האקסטרה דחיפה שהמועדון צריך ויחד כולם נעשה הכל כדי להצליח. ירוק עולה"


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *