13.04.2021

יום שלישי

פרופ' ברהום מתחסן נגד קורונה | צילום: רוני אלברט

90 אחוזים מעובדי המרכז הרפואי לגליל זכאים לתו ירוק

מנהל המרכז, פרופ' ברהום: "כ-40 אחוזים מהמאושפזים במחלקות הקורונה שלנו הם צעירים מתחת לגיל 50. מרבית המאושפזים לא התחסנו. אני מבקש מהתושבים, ובעיקר מהאוכלוסייה הצעירה, ללכת ולהתחסן"

90% מהעובדות והעובדים במרכז הרפואי לגליל בנהריה מוגדרים כבעלי זכאות לקבלת תו ירוק. מדובר בעלייה משמעותית מאוד במספר המתחסנים בביה"ח, פועל יוצא של קמפיין בו הוחל בתיאום עם ההנהלה, במטרה להגדיל את מספר העובדים המתחסנים, תוך נקיטה בפעולות הסברה. בשבועות האחרונים פנו מנהלי המחלקות והיחידות במרכז הרפואי לעובדים שתחת סמכותם וביקשו ממי שטרם התחסן, לעשות זאת, והתוצאה מיהרה להגיע: עלייה משמעותית במספר העובדים המתחסנים. מנתונים שהתקבלו עולה, כי במרכז הרפואי רשומים 2,959 עובדים, מתוכם התחסנו 2,605 במנה ראשונה (88%) ו-2,305 במנה שנייה עד כה (78%). 

הנתונים כוללים הן את מספר המתחסנים פעמיים והן את מספר המחלימים. יצוין כי 80 מהעובדים המוגדרים כמחלימי קורונה כבר קיבלו את החיסון הראשון, מה שמעלה בפועל עוד יותר את אחוז המתחסנים. מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, מסר כי יותר מ-90% מחולי הקורונה המאושפזים בביה"ח לא התחסנו כלל, או במקרה הטוב – הספיקו להתחסן פעם אחת. כמו כן מסר פרופ' ברהום, שכ-40% מחולי הקורונה במרכז הרפואי הינם מתחת לגיל 50. "מדובר בחיסון שהוכח כיעיל וכבטוח ביותר. אני מבקש בעיקר מהתושבים הצעירים, מהמגזר היהודי והערבי גם יחד: לכו להתחסן!", הדגיש מנהל המרכז הרפואי.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

ישראל חוגגת עצמאות עם הטבע והמורשת

רשות הטבע והגנים: "נערכים לקליטת למעלה כ-200 אלף מטיילים ביום העצמאות" רשות הטבע והגנים מודיעה היום כי ביום עצמאות הקרוב צפויים לטייל בשמורות הטבע והגנים

חדשות היום

מתנ"ס הדר עובר לניהול החברה למתנ"סים

ניהול המתנ"ס ע"י החברה הממשלתית יאפשר לתושבי שכונת הדר ליהנות משירותים קהילתיים איכותיים ומגוונים יותר בכל שכבות הגיל ותביא לחסכון משמעותי בעלויות התפעול שיופנו להרחבת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות