27.09.2021

יום שני

צילום: דוברות מכבי

80% מחברי מכבי בני 60 ומעלה קיבלו את החיסון השלישי במחוז הצפון

בנוסף, למעלה מ-40% מבני 50-59 הגיעו להתחסן תוך ימים בודדים

נתונים מעודדים במחוז הצפון של מכבי  שירותי בריאות מאז החל מבצע החיסונים למנה השלישית; 80% מחברי מכבי בני 60 ומעלה ו-40% מחברי מכבי בני 50-59  כבר חוסנו או קבעו תור להתחסן מאז החל מבצע חיסון המנה השלישית. במכבי מדגישים כי מדובר במספר גבוה מאוד המלמד על היענות הציבור וביקוש גבוה לחיסונים בצפון

צילום: דוברות מכבי

האחרון מספר מתחמי חיסון, נוסף לחיסונים הניתנים במרפאות: בקניון לב המפרץ (בקומת קרקע צמוד לסופר פארם-חניה בחינם ), בקרית מוצקין בבניין העיירה הישן, שם מחסנים כ 1000 מטופלים ביום בשיתוף העירייה, וכן אתר התחסנות נוסף בשיתוף חברת 'בית בלב' בנשר, אשר נפתח ביום שלישי השבוע. במכבי מוסיפים כי נבחנת האפשרות לפתוח מתחמי חיסון נוספים בימים הקרובים.

בני ובנות 50 ומעלה שקיבלו את המנה השנייה של החיסון לפני חמישה חודשים או יותר, יכולים לקבוע תור לקבלת המנה השלישית. ניתן לזמן תור באפליקציה, באתר האינטרנט ובמוקד הטלפוני. יודגש כי בהתאם להנחיית משרד הבריאות, מחלימים לא יחוסנו במנה שלישית.

ד"ר אייל פורמן, המנהל הרפואי של מכבי בצפון: "אנו עדים לביקוש רב לחיסונים בקרב אוכלוסיות היעד. צוותי מכבי ממשיכים לעבוד מסביב לשעון במטרה לחסן את כולם בהקדם האפשרי ולעודד את האוכלוסייה הרלוונטית להגיע ולהתחסן. זוהי האחריות של כולנו ורק כך נוכל לסייע בבלימת המגיפה. אנחנו מוכנים וערוכים לקבל את כל חברי מכבי באוכלוסיות היעד, יחד איתם נוכל לשמור ולהמשיך בשגרת חיינו".

ד"ר אייל פורמן צילום: דוברות מכבי
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות