28.01.2022

יום שישי

צילום: דוברות המשטרה

6 עבריינים חמושים נתפסו על עבירות נשק במספר כפרים בצפון

במחוז צפון נרשמו 6 אירועים חריגים רצופים בעבירות הקשורות באמצעי הלחימה, בכל האירועים נתפסו החשודים על חם, הצלחה מיוחסת לאופן הפעלת הכוחות בישובים והחתירה למגע של השוטרים כפי שמסביר מפקד המחוז הצפוני ניצב שמעון לביא בהמשך.

צילום: דוברות המשטרה

באירוע הראשון במהלך טיפול בקטטה בכפר סולם במהלכו נשמעו קולות ירי, ביצעו השוטרים סריקות אחר חשוד שנמלט מהמקום, החשוד אותר מסתתר בשיח ובנתיב בריחתו נתפס נשק מסוג קרלו.

באירוע נוסף בכפר כנא במסגרת סכסוך בין משפחות שכלל אירועי אלימות חמורים, פשטו הכוחות על מתחם ותפסו חשוד (22, כנא) בגרם המדרגות כאשר הוא חמוש באקדח טעון עם מחסנית מלאה בכדורים.

באירוע נוסף באיכסאל כוחות סמויים וגלויים שהיו בפעילות במקום שמעו קולות ירי, ביצעו סגירות לתפיסת החשודים ולאחר מרדף תפסו חשוד חמוש באקדח ומחסניות.

במהלך פעילות במגד אל כרום הבחינו השוטרים ברכב שעורר את חשדם ודרשו מהנהג לעצור.

ברכב שנעצר היו תושב מגד אל כרום (28) ותושב טייבה (23). בחיפוש ברכבם נתפס אקדח F.N עם מחסנית

באירוע ירי לעבר בית בנצרת ביצעו השוטרים סריקות וזיהו חשוד שנמלט מהמקום, לאחר מרדף רגלי נעצר החשוד (21,נצרת) ונתפס אקדח מסוג FN.

במהלך בדיקת רכב בשפרעם בוצע חיפוש שבמהכו נתפס נשק מסוג קרלו ותחמושת ,נהג הרכב בן 27 תושב ביר אל מכסור נעצר.

מתחילת השנה במחוז צפון נעצרו 86 חשודים בעבירות אמצעי הלחימה ונתפסו אמצעי לחימה רבים ביניהם:

27 רובים ואקדחים

14 רימונים

7 לבנות חבלה ו-6 מטענים

מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא: "שוטרי המחוז הצפוני מנהלים מלחמה עיקשת באלימות, בירי ובארגוני הפשיעה,. התשומת לב הציבורית מופנת לפעילות שלנו בדר"כ בתפיסות גדולות כמו מבצע "אושן" וסיכול הברחות על ידי יחידת יג"ל, אך יש פה עבודה יום יומית של השוטרים בשטח, חדורי רוח לחימה שחותרים למגע בכל חשד לפעילות פלילית. אנחנו פרושים ונעים בישובים בצורה חכמה על בסיס הערכות רצופות של התפתחות מוקדי אלימות פוטנציאלים, הנוכחות הקבועה שלנו בישובי החברה הערבית מאפשרת לשוטרים שלנו להגיב מהר לארועים, לחיות את השטח להציף מודיעין ולהביא להצלחות בתפיסת הנשקים. זה מאמץ גדול ומתמשך של כל שוטר ושוטר בכל התחנות ויחידות מג"ב ברחבי המחוז".

הנשק שנתפס היום לא יהרוג מחר

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות