20.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות המשטרה

5 חשודים בהפעלת תחנת מעבר לפסולת באתר בניה בטירת כרמל עוכבו לחקירה

הפעילו באופן לא חוקי תחנת מעבר לפסולת בטירת כרמל – ונתפסו. משטרת ישראל והמשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה עכבו היום 5 חשודים בהפעלת תחנת מעבר לפסולת באתר בניה בטירת כרמל. נתפס ציוד מכני הנדסי ששימש את החשודים לביצוע העבירה

הבוקר (ב') עכבו בלשי היחידה המרכזית (ימ"ר) של משטרת ישראל במחוז חוף, מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ומדור הגנת הסביבה באגף המבצעים, 5 תושבי טירת כרמל, ביר אל מכסור ודמיימה בחשד כי הפעילו תחנת מעבר לפסולת באתר בניה בטירת כרמל.

בעקבות איסוף המידע של המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה הועבר חומר החקירה למשטרת ישראל ונפתחה חקירה בדבר הפעלת תחנת מעבר לפסולת הפועלת באופן לא חוקי.

הבוקר (ב'), כאמור, צוותים משולבים של בלשי המשטרה ומפקחי המשטרה הירוקה, עכבו לחקירה את חמשת החשודים, שני תושבי ביר אל מכסור (57,58), שני תושבי דמיימה (42,37) ותושב טירת כרמל (60). כלל המעורבים הובאו לחקירה במשרדי היחידה המרכזית של מחוז חוף.

בנוסף נתפסו באגר ומחפרון ששימשו על פי החשד לביצוע העבירה ויועברו להמשך הליך חילוט.

החקירה נמשכת.

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת בחוקותי

כניסת שבת: 19:00יציאת שבת: 20:16 פרשתנו פותחת בפסוק: ״אִם בְּחֻקֹּתַי תֵּלֵכוּ וְאֶת מִצְוֹתַי תִּשְׁמְרוּ וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם״ (ויקרא כ"ו, ג'). מיד מעדכן אותנו הקדוש ברוך הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות