12.04.2021

יום שני

משטרת ישראל

4 תושבי ביר אל-מכסור נעצרו בחשד לתקיפת לוחמי מג"ב בכניסה לכפר

במשמר הגבול מבהירים: אפס סובלנות לתקיפת שוטרים. נפעל למיצוי הדין עם העבריינים

לוחמי מג"ב הבחינו הלילה באופנוע חשוד בתחנת הדלק בכניסה לכפר ביר אל-מכסור שבצפון. בבדיקת הנהג עלה שמדובר בתושב הכפר בן 17 ללא רישיון נהיגה ובאופנוע ללא לוחיות זיהוי. במקום החלה התקהלות של עשרות אנשים שחלקם החלו לתקוף את הלוחמים באלימות קשה, בעיטות ואגרופים. הלוחמים שפעלו בנחישות תוך שימוש בגז פלפל הצליחו להביא במהלך האירוע למעצרם של שני חשודים ולאחר מכן למעצרם של עוד שני חשודים כולם בחשד שלקחו חלק בתקיפה. 


בתום האירוע פונו 3 הלוחמים לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה והם במצב קל. 2 לוחמים שוחררו לאחר קבלת טיפול והשלישי עדין מאושפז בחשד לשבר בכף רגלו. 
החשודים, נהג האופנוע, אחיו, אביו וחשוד נוסף כולם תושבי ביר אל-מכסור בשנות ה- 20-50 לחייהם נעצרו להמשך חקירה במשטרת ישראל. 


"מדובר באירוע שהחל בבדיקה שגרתית של אופנוע חשוד והתפתח במהרה לקטטה ולאלימות כלפי הלוחמים שפעלו במקצועיות ובנחישות. לא נאפשר כל פגיעה בלוחמים שעושים את עבודתם למען ביטחון האזרחים, ננקוט באפס סובלנות כלפי העבריינים ונפעל למצות איתם את הדין" מדגישים במשמר הגבול.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות