29.11.2021

יום שני

ד"ר אפרת גיל מימין, ד"ר סוניה כרכבי וד"ר אכלאס דקה סעד משמאל יחד עם רונן נודלמן ופרופסור נחמן אש

3 מנהלות בכללית במחוז חיפה וגליל מערבי סיימו את תכנית "ענבר" היוקרתית של משרד הבריאות

באירוע מכובד, בהתאם להנחיות הקורונה, שנערך בתל-אביב במעמד שר הבריאות, ניצן הורוביץ, מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' נחמן אש, מנכ"ליות הקופות וצמרת מערכת הבריאות בישראל, הוענקו תעודות סיום למסיימי התוכנית היוקרתית ל – 3 המנהלות בכללית במחוז חיפה וגליל מערבי:

ד"ר סוניה כרכבי – מומחית ברפואת המשפחה ומנהלת מנהלת כרמל.

ד"ר אפרת גיל – מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה ומשמשת כגריאטרית מרחבית במחוז ומרכז רפואי כרמל.

ד"ר אכלאס דקה סעד אלדין – מומחית ברפואת נשים ומנהלת מרכז בריאות האישה בכרמיאל.

תוכנית "ענבר" הינה עתודה ניהולית במערכת הבריאות הינה מיזם משותף של משרד הבריאות וארגון מעוז, אשר נועדה לגבש את העתודה הניהולית הבכירה והמובילה במערכת הבריאות, המבוססת על כלל חלקיה: קופות חולים, בתי חולים, מטה ויחידות משרד הבריאות וצה"ל.

התוכנית שואפת לייצר שפה משותפת סביב אתגרי הליבה של מערכת הבריאות, להגדיל את האמון בין השחקנים הבכירים במוקדי ההשפעה השונים של המערכת, לפתח יכולות ניהוליות ומנהיגותיות, וליצור רשת של מנהיגות ומנהיגים המחוללים שינויים משמעותיים במערכת הבריאות הציבורית בישראל.

במסגרת התוכנית שנמשכה כשנתיים למדו המשתתפים על ערכי מנהיגות ועסקו באתגרים החברתיים-כלכליים של מדינת ישראל והשפעתם על מערכת הבריאות, לצד פיתוח המנהיגות האישית, וכן בניית הקבוצה והרשת. חלק זה של התכנית מתקיים בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת הרווארד וכולל נסיעה לסיור לימודי בארה”ב.

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית ליווה את המנהלות במהלך הטקס ובירך "גאווה גדולה לכללית ולמחוז חיפה וג"מ. אני מברך אותן על הדרך שהן עשו ואין לי ספק שהידע שהן צברו במהלך הלימודים בתכנית ענבר יתרום להן בהמשך דרכן כמנהלות במערכת הבריאות בישראל". 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

חדשות היום

נחנכה מעבדת החדשנות ESIL חיפה

מעבדת החדשנות ESIL שהוקמה בהשקעה של 12 מיליון שקל, ביוזמת הרשות לחדשנות חנכה אמש את מתחם החדשנות החדש במתחם קבוצת בזן שבמפרץ חיפה בנוכחות יזמים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות