12.04.2021

יום שני

18 יום לבחירות והסקר הגדול של הצפון עם מספר תוצאות מפתיעות

בסקר בו השתתפו אלפים מתושבי הצפון קיבלנו מספר נקודות מעניינות

בעוד כשבועיים וחצי יגשו אזרחי ישראל אל הקלפיות בפעם הרביעית תוך שנתיים בתקווה להגיע להכרעה. השנה האחרונה, על המשבר הבריאותי והכלכלי שלה, יהיו במוקד הבחירות הפעם. בימים אלה מנסות המפלגות לשכנע כי הן אלו שיכולות להוציא את ישראל מהמשבר הפוליטי המתמשך ומהמצב הכלכלי הקשה שאליו נקלעו אזרחים ועסקים רבים במדינה בשנה האחרונה.ניתן לראות כי על היתרון שיש לליכוד על פני מפלגות אחרות המרחק עד להקמת קואליציית 61 הוא רחוק.

עוד מעניין לשים לב כי הגוש המכונה 'רק לא ביבי' כן יכול במספר קונסטלציות שונות להרכיב ממשלה. נתון ששווה לשים לב אליו הוא כי מפלגתו של עבאס מנסור עוברת את אחוז החסימה וזאת לעומת מרצ והכלכלית אשר מתרסקות אל מתחתיו.

תוצאות הסקר המלא:
ליכוד 27
תקווה חדשה 18
יש עתיד 17
הרשימה המשותפת 9
ימינה 8
ש"ס 8
יהדות התורה 7
כחולבן 6
רעם 6
העבודה 5
ישראל ביתנו 5
ציונות דתית 4
לא עוברות את אחוז החסימה:
מרצ
הכלכלית

בשאלה השנייה ששאלנו ואשר נוגעת להתאמת המועמד לראשות הממשלה התוצאות מראות כי ישנו מירוץ צמוד בין נתניהו לסער כאשר מאחוריהם בפער משמעותי נמצאים המועמדים האחרים. מרכיב ההתאמה לראשות ממשלה בדרך כלל חוזה את אופן ההצבעה בצורה איכותית ולכן התוצאות כאן מעניינות במיוחד.

התאמה לראשות ממשלה:
נתניהו 33%
סער 32%
לפיד 12%
בנט 8%
ליברמן 8%
מרב מיכאלי 4%
איימן עודה 3%

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות