28.01.2022

יום שישי

צילום: דוברות המשטרה

12 כלי רכב הוחרמו הלילה במספר כפרים בצפון בגין חובות מס בסכום של מאות אלפי שקלים

12 כלי רכב הוחרמו הלילה בגין חובות מס בסכום של מאות אלפי שקלים: נמשכת פעילות המשטרה ורשות המסים במסגרת "מסלול בטוח": משטרת ישראל ורשות המסים הובילו הבוקר מבצע אכיפה כלכלית בכפרים ג'דיידה מכר, ירכא, כפר יאסיף וג'וליס

במסגרת פעילות מבצעית "מסלול בטוח" והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית לחיזוק המשילות וההרתעה – משטרת ישראל ורשות המסים, ממשיכות לשלב זרועות עם גורמי אכיפה נוספים על מנת למקסם ולייעל את יכולת האכיפה מול גורמים עבריינים וחייבי מס.

צילום: דוברות המשטרה

בתוך כך, החל משעות הלילה המאוחרות, פעלו שוטרי תחנת גליל מערבי בשת"פ לוחמי יס"מ עם היחידה הארצית לאכיפת הגביה (הוצלפ) ברשות המיסים, בכפרים ג'דיידה מכר, ירכא, כפר יאסיף וג'וליס מול מספר תושבי הכפרים, בעלי חוב מס כולל של 482,904 למע״מ, מס הכנסה ומיסוי מקרקעין, סך הכל עוקלו הלילה 12 כלי רכב, לבעלי החוב.

צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל ורשות המסים ימשיכו לפעול בכל הכלים העומדים לרשותן ובשיתוף פעולה על מנת לאכוף את כלל החוקים בכל מקום וזמן, וזאת על מנת לשמר את המשילות ויכולת ההרתעה ולהביא בין היתר להגברת השוויון בנטל המס בקרב האזרחים.

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות