21.05.2022

שבת

דיירי אקים חיפה אורזים את המארזים צילום: עמותת אקים חיפה

"תרומה עם תמורה" – עמותת אקים חיפה מציעה מארזים לפורים, לחברות ו-וועדי עובדים

ליצנים, מסיכות, רעשנים – ומארזים מפנקים: לכבוד חג פורים המתקרב, חברי מערך הדיור של עמותת אקים חיפה מציעים לכם לרכוש מארזים מפנקים, בטווח מחירים נוח וחברתי הנע בין 15 ₪-95 ₪, הכוללים פינוקים שונים ומגוונים, לחברות ו-ועדי עובדים. כל רכישה של מארז מוכרת כתרומה ולמעשה, ניתן לקבל בגינה החזר מס, לכן הרווח כפול – אתם מקבלים גם משהו מתוק וגם קניה שכל כולה תרומה למקבלי השירותים בעמותת אקים חיפה.

מארזי פורים צילום: עילי שנקרבלץ אקים חיפה

המארזים החדשים שמוצעים כעת למכירה מכילים מוצרים שונים – החל  ממארז בעלות של 15 ₪ ובו חטיפים שונים ומסיכה, דרך מארזים שעלותם 35 ₪ -65 ₪, ועד מארז מפנק במיוחד שעלותו 95 ₪, הכולל יין לבן או אדום, שוקולד גודייבה ומארז אוזני המן של קונדיטוריית שני המפורסמת

באקים חיפה מציינים כי ישנה חשיבות להזמנה מראש, לכן ישמחו בעמותה לקבל הזמנות מוקדם ככל האפשר, כדי שיוכלו להיערך בהתאם. להזמנות ותיאומים אפשר לפנות ללימור: 052-4544886 או במייל: [email protected]

עמותת אקים חיפה שומרת על זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות, מעניקה להם שירותי חינוך וטיפול במטרה להובילם למיצוי מלא של יכולותיהם ולהשתלבות מלאה בקהילה. תוכניות העמותה מזה 70 שנה ומעלה לחינוך וטיפול שינתה את חייהם של עשרות אלפי ילדים, בוגרים ומזדקנים עם מוגבלות, כמו גם את חייהם של בני משפחתם, באזור חיפה רבתי – מטירת כרמל בדרום, דרך חיפה והקריות ועד יישובי הגליל בצפון.

העמותה מפעילה מערך דיור, בית ספר לחינוך מיוחד, מרכז יום לבוגרים, מועדון חברתי ופעילויות נוספות, שמובילות לביטוי עצמי, בחירה חופשית ומימוש יכולותיו של האדם בקהילה בה הוא חי כאזרח התורם לחברה.

מארזי פורים של אקים חיפה צילום: עמותת אקים חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות