01.08.2021

יום ראשון

צילום: ritvo photography

תרגיל חירום רחב היקף ומוצלח התקיים בנהריה

עיריית נהריה קיימה היום (יום ד׳) תרגיל רשותי מורכב ונרחב בניהול פיקוד העורף ובשיתוף כלל כוחות ההצלה והביטחון להגברת המוכנות בחירום

נהריה ממוקמת 10 ק"מ בלבד מגבול הצפון וכעיר מרכזית לאורך חוף הים התיכון, אמורה להתמודד עם מספר תרחישי חירום העלולים לקרות בתחומה. בתרגיל נבדק התפקוד השוטף ודרכי התגובה של כלל אגפי ומחלקות העירייה ושיתוף הפעולה עם כוחות הביטחון וההצלה באירועים מורכבים כגון: קריסת מבנה מפגיעת טיל עם לכודים, חדירת מחבלים באזור חוף הים, זיהום במערכת המים באחת משכונות העיר והיערכות לחלוקת מים בתחנות, פגיעה בצינור מים מרכזי, חלוקת תרופות ומזון לציבור במקלטים בעת ימי לחימה ממושכים. 

ראש העיר, רונן מרלי סיכם: "מדובר בתרגיל חשוב ומשמעותי לעיר מחוז הממוקמת בגבול הצפוני של המדינה. התרגיל עבר בהצלחה מרובה הודות להיערכות רציפה של הרשות לאורך השנה כולה בהובלת מנכ"ל העירייה ואגף הביטחון. אין לי ספק כי התרגיל חיזק את תפקוד הרשות ואת העיר כולה למתן מענים מיטביים למגוון תרחישי חירום". *תא"ל דוד סויסה, ראש המנהלת האזרחית של פיקוד העורף:*"מצאנו מוכנות רשותית מצוינת בתפקוד גבוה של כלל אגפי הרשות. לעיריית נהריה אגף ביטחון דומיננטי אשר הניע יחד עם כלל הנהלת העירייה את התרגיל ביד רמה".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות