27.05.2022

יום שישי

תקציב עיריית נשר לשנת 2022 אושר

גידול בהשקעה באזרחים הוותיקים בעיר והמשך הובלת הטבלה הארצית בהשקעה בחינוך

בישיבת מועצה אושר תקציב עיריית נשר לשנת 2022 על סך 219 מ׳ ש״ח. העירייה הציגה תקציב מאוזן, ללא גירעונות ועם גידול בהשקעה פר תלמיד ובאזרחים הוותיקים בעיר.

עיריית נשר העבירה היום במועצת העיר את תקציב העירייה לשנת 2022. השקעת העירייה פר תלמיד במערכת החינוך העירונית גדלה וממשיכה להיות בראש הטבלה הארצית. כאמור נשר ממוקמת במקום השני בהשקעה פר תלמיד בחינוך מתוך אמונה בחשיבות של השקעה בתלמידים על מנת לעודד מצוינות לימודית וחברתית.

לצד ההשקעה בדור העתיד, לא שכחו, בעת התכנן התקציבי, את תושבי הגיל השלישי וההשקעה בהם עלתה ב28% בשנה הקרובה. תקציב מחלקת הרווחה והשירותים החברתיים גדל בכ-3 מיליון ₪ על מנת לתת מענים מותאמים לתושבים בהתמודדות עם פגיעות משבר הקורונה. נוסף על כך, בקרוב יפתח משכנה החדש של המחלקה, ששופץ בזכות שיתוף פעולה של העירייה ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים ויעניק לתושבים מבנה ראוי ומתאים לצרכיהם.

ראש העיר, רועי לוי, אשר פעל מול משרדי הממשלה הצליח, גם השנה, להגדיל את שיעור ההשקעה של כלל המשרדים בעיריית נשר. בסיכום הישיבה אמר ״הערב אישרנו את תקציב העירייה לשנת 2022, העיר נשר הינה עיר איתנה, אשר שומרת על מאזן תקין ללא גרעון. השנה הקרובה תתאפיין בהתאוששות כלל המשק מהגלים הרביעי והחמישי של מגפת הקורונה ובתקווה גדולה שהחיים ישובו למסלולם הרגיל, ללא עיכובים והישר לפיתוח והבינוי האדיר שמגיע לעיר נשר. גם השנה אנחנו שמים את החינוך במרכז ומשקיעים יותר מתמיד בתלמידים שלנו, בלי לשכוח לרגע את תושבי גיל הזהב שלנו שיהנו מפעילויות שונות ומגוונות בעקבות גידול ההשקעה בהן."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות