18.10.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית חיפה

תעודות הוקרה של משטרת ישראל הוענקו למפקחי עיריית חיפה קלוד ג'ובראן והייתם מריד

בטקס שהתקיים [א'] במפקדת תחנת חיפה, העניק הבוקר מפקד התחנה סנ"צ חיים אזרד את תעודת ההוקרה למפקחי העירייה קלוד ג'ובראן והייתם מריד, על פעילותם הנחושה והמהירה שהביאה למעצר חשודים בשוד מונית וגניבתה.

השניים היו במהלך משמרת כאשר שמעו בקשר על שוד המונית וגניבתה. השניים יצאו לאזור האירוע ועד מהרה זיהו את המונית והחלו לעקוב אחריה, תוך דיווח מתמיד על מסלול נסיעתה עד לעצירתה ע"י בלשי תחנת חיפה ומעצרם של החשודים.

עוד השתתפו בטקס יחד עם מפקדי תחנת חיפה: מנהל אגף האכיפה העירוני אילן חודדה וראש מנהל התפעול בעירייה אוהד דורפמן , שהודה גם הוא למפקחים ושיבח את שיתוף הפעולה הפורה עם משטרת ישראל.

בתעודת ההוקרה עליה חתומים מפקד התחנה, סגנו וקצין המבצעים של התחנה נכתב בין היתר: "תעודת ההוקרה מוענקת על כך שבמהלך משמרת לילה תוך שיתוף פעולה וגילוי יוזמה הייתם שותפים ללכידת חשודים באירוע שוד וגניבת מונית. בנחישות, רצינות וחתירה למגע הובלתם את הצוותים עד לכדי לכידת העצורים ומעצרם".

מפקד התחנה ציין את תושייתם של המפקחים וציין את שיתוף הפעולה הפורה ויוצא הדופן המתקיים באופן שוטף בין המשטרה לאגף הפיקוח של עיריית חיפה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, השתתף כאורחו של שגריר רוסיה בישראל באירוע חגיגי לציון 30 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לרוסיה

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , הוזמן לאירוע החגיגי שהתקיים בביתו של של שגריר רוסיה בישראלנטולי דמיטרייביץ' ויקטורוב בהמשך לביקורו של השגריר בכרמיאל ומתוך הרצון

חדשות חיפה

טקס זיכרון לזכרו של רה"מ המנוח יצחק רבין ז"ל ומפגש ייחודי, "אסיפה ישראלית", התקיימו בכרמיאל במעמד ראש העיר משה קונינסקי

מאות מתושבי כרמיאל והסביבה ובהם בני נוער רבים, השתתפו אמש (יום ראשון) ברחבת היכל העירייה בכרמיאל במפגש ייחודי ייחודי. "אסיפה ישראלית" ובהמשך בטקס זיכרון –

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות