27.07.2021

יום שלישי

צילום: דוברות עיריית חיפה

תנועת "בני עקיבא" ערכה בחיפה אירוע לסיכום "חודש הארגון"

בשבוע שעבר נערך במתחם החנייה, הסמוך לאצטדיון רוממה, אירוע לסיכום "חודש הארגון", אותו מציינת תנועת "בני עקיבא" מידי שנה

חודש זה נוהגים חניכי התנועה לקיים פעולות מגוונות סביב נושא ערכי מסוים, בשילוב ריקוד, שירה, יצירה, הצגות ומופעים ובסופו עורכים החניכים אירועי שיא בכל אחד מסניפי התנועה ומציגים את הפעילות שליוותה אותם במהלך חודש זה. השנה, בשל מגבלות הקורונה, לא ניתן היה לקיים את פעילות "חודש הארגון", כמו גם את אירוע השיא של התנועה ולכנס את כלל בני הנוער, הילדים ובני משפחותיהם.  
בשל כך, הפיקה "רשות הנוער" של עיריית חיפה יחד עם הנהגת התנועה, אירוע "דרייב אין" במתחם החנייה הסמוך לאצטדיון רוממה, כתחליף יצירתי וראוי לאירוע השיא. 


כ-600 ילדים, בני נוער, חברי הקהילה והורים, הגיעו למתחם החניה ברוממה, שהוסב ל"דרייב אין", ונהנו לראות את תוצרי פעילות התנועה, אשר שמה דגש השנה על פעילות התנדבותית למען הקהילה והקשבה לצרכי האחר בתקופת משבר הקורונה. 
על מנת להכיל את כלל המשתתפים ולעמוד בתנאי התו הסגול, נערך האירוע בשלושה סבבים, כאשר כל משפחה ישבה ברכבה בקפסולה אישית וצפתה באירוע, שהוצג על גבי מסך ושודר למכשירי הרדיו שברכבים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות