17.09.2021

יום שישי

תמונתו של הצלם מרום בן-ארי זכתה במקום הראשון בתחרות הצילומים של חיפה לשנת 2020

את התמונה צילם בן-ארי, צלם אגודת "שייטי כרמל", ב-1 במאי השנה במהלך משט ההצעדה לצוותים הרפואיים במאבקם בנגיף הקורונה, שנערך מול המרכז הרפואי רמב"ם

בתחרות הצילומים שיזם אגף הדוברות של עיריית חיפה, בשיתוף "העמותה לפיתוח תיירות חיפה", לסיכום השנה שחלפה בתמונות, השתתפו למעלה מ-1,000 תמונות שצולמו בחיפה בשנה האחרונה. 
במקום הראשון בתחרות בחר צוות השופטים את תמונתו של צלם אגודת "שייטי כרמל, מרום בן-ארי, וזיכה אותה בתואר "התמונה של חיפה" לשנת 2020. את התמונה צילם בן-ארי, צלם אגודת "שייטי כרמל", ב-1 במאי השנה במהלך משט ההצעדה לצוותים הרפואיים במאבקם בנגיף הקורונה, שנערך מול המרכז הרפואי רמב"ם. 


במקום השני נבחרה תמונתה של דוניא אבו סאלח, שצולמה באתר "סוף העולם" בשכונת כבביר מול השקיעה ובמקום השלישי זכתה התמונה של בני הזוג מרגריטה ופבל פרסליאק (הידועים בשם The Mishpaha), שצולמה בחוף הכרמל, בה הם נראים "מכוסים" בגלים בעודם ישנים על החול. 
בעקבות זכייתם, יוענקו לזוכים בשלושת המקומות הראשונים כרטיסים לסיורים מודרכים מטעם "העמותה לתיירות חיפה". הזוכים במקומות 4 עד 10 – יקבלו אף הם שי, מתנת "העמותה לתיירות חיפה".

דוניא אבו סאלח, שזכתה במקום השני

מרום בן ארי, הזוכה במקום הראשון בתחרות: "ביום משט ההוקרה עליתי לגג הבניין של המרכז הרפואי רמב"ם והרמתי רחפן למרחק של 1.5 ק"מ כדי לצלם את המשט. התמונה שיצאה הייתה מאוד מיוחדת, כי היא גם ממחישה את עוצמת המשט שבו השתתפו למעלה מ-100 כלי שייט וגם מעניקה מבט פנורמי על בת גלים שנראית בצילום כחצי אי. אני מאוד שמח על הזכייה ורוצה שוב לומר תודה לצוותים הרפואיים על השנה המורכבת שהם חווים". 


דוניא אבו סאלח, שזכתה במקום השני: "חברתי ואני אוהבות לטייל בטבע ולגלות מקומות חדשים. גילינו את המצפה הזה בסוף העולם שנמצא בפניה של רחוב אלכסנדר ינאי בחיפה. הנוף שם מיוחד בטירוף -ים, שקיעה, אורות של חיפה, נדנדה, רוגע ושלווה. מרוב הקסם שנמצא במקום, תכננו ישיבה מיוחדת כמו בית קפה עם נוף משגע".


מרגריטה ופבל פרסליאק, שזכו במקום השלישי: "התמונה צולמה בתחילת קיץ 2020 בחוף הכרמל ממש מיד אחרי הסגר הראשון. בתמונה רצינו לשקף את האהבה שלנו לים ולחופים היפים של חיפה".

מרגריטה ופבל פרסליאק שזכו במקום השלישי

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות