07.07.2022

יום חמישי

בצילום מימין לשמאל: שהירה שלבי, ג'לאל ספדי, עינת קליש רותם, עינב יניב שוורץ ואמירה חאיין. צילום: דוברות עיריית חיפה

תכנית אתגרים לפיתוח החינוך הבלתי פורמלי בחברה הערבית בקרוב גם בחיפה

משרד החינוך באמצעות מינהל חברה ונוער קבלו החלטה להכניס את תכנית "אתגרים" בחינוך הבלתי פורמלי גם לערים מעורבות, כגון העיר חיפה.

השבוע, בפגישה שנערכה אצל ראש העיר חיפה הד"ר עינת קליש רותם, הודיעו נציגי מינהל חברה ונוער מר ג'לאל ספדי ועינב יניב שוורץ מנהלת מינהל חברה ונוער לראש העיר חיפה, על כניסת התכנית למערכת החינוך הבלתי פורמלית בעיר חיפה.

התכנית תמומן על ידי משרד החינוך ועיריית חיפה ובמסגרתה יהנו התלמידים בחברה הערבית בעיר ממערך חוגים עשיר בעלות סימלית, מתכניות העשרה בתחום המנהיגות ועוד.

התכנית תופעל לראשונה על פי החלטת הממשלה גם בערים מעורבות במטרה לחזק, לקדם ולבסס את החינוך הבלתי פורמלי בחברה הערבית.

מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל ברך על ההחלטה לשלב את העיר חיפה בתכנית והנחה את מנהלת מינהל חברה ונוער להתניע יחד עם המטה ועיריית חיפה מערך בנייה של בניית מודל המותאם לצרכי העיר חיפה. עוד ציין, הראל, כי תכנית אתגרים בחברה הערבית פועלת במחוז חיפה מזה 4 שנים ברשויות הערביות בהצלחה רבה תוך נתונים מרשימים של הגדלת מספר תלמידים הלוקחים חלק בתכניות פנאי מבוקרות. בהצלחה.

בתקופה הקרובה יועברו תקציבים למינוף תכנית חומש לקידום החינוך הבלתי פורמלי לנוער הערבי בעיר חיפה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות