23.05.2022

יום שני

צילום: דוברות ידידים

תינוק ננעל בשגגה ברכב בקרית שמואל וחולץ בשלום ע"י מתנדבי ידידים

אמש (שני) בשעות הערב, התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב דב פרומר הכהן בקרית שמואל

כונני סניף קרית שמואל – משה דב כהן, צבי שולשטיין ואל־חי דיין, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את התינוק בשלום וללא גרימת כל נזק לרכב.

משה דב מספר: "הייתי בבית עם ילדיי כשקיבלתי את הקריאה. יצאתי מיד ובהגיעי למקום צוות כיבוי כבר המתין לנו, יחד עם אורן צוקרמן – מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים. המקום היה מעט חשוך ובעבודת צוות נחושה, חילצנו את התינוק תוך שניות ספורות. כחובש רפואת חירום בדקתי את שלומו של התינוק ומסרתי אותו לאמו כשהוא בריא ושלם. התמלאתי בסיפוק גדול שהצלחנו להציל חיים".

אלחי דיין – מנהל סניף קרית שמואל מוסיף: "כחלק מהמאמץ לצימצום זמני המענה לקריאות חירום, ארגון ידידים מנהל שיתוף פעולה הדוק עם גופי הביטחון והחירום ובמקביל מכשיר צוותים ומעניק ציוד יעודי מציל חיים. המקרה הנוכחי מוכיח את חשיבות הפרוייקט ולא נותר אלא לברך על כך".

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות