27.09.2021

יום שני

צילום: דוברות ידידים

תינוק כבן שנה ננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו בישוב ימין אורד שבכרמל, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום

הבוקר (ראשון) בשעה 9:02 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו, בכפר הנוער ימין אורד שבמורדות הכרמל.

יצחק שטינמץ, מוקדן ידידים שקיבל את הקריאה, משה קורנמן ואלירם שליט, כונני מרחב כרמל, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו המתנדבים תוך זמן קצר את התינוק בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

משה מספר: "קיבלתי את הקריאה כשהייתי בקרבת מקום. מיהרתי לכתובת, אליי חבר גם אלירם ויחד התחלנו בפעולות החילוץ. הרכב היה נעול באופן שהקשה עלינו את החילוץ. במאמצים רבים, שלחנו זרוע אל תא המטען של הרכב וכך שלפנו את המפתח ופתחנו את הרכב וחילצנו את התינוק בשלום."

יצחק הוסיף: "קיבלתי במוקד קריאה מגברת לחוצה, שסיפרה כי בנה ננעל ברכב. תוך כדי שאני מרגיע אותה, הוצאתי קריאה בקבוצת החירום שלנו, ותיאמתי בין הגברת לבין הכוננים שיצאו למקום. כשהתינוק חולץ, האמא לא הפסיקה להודות ולברך, הרגשה מצוינת.

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עמם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות