30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות ידידים

תינוק בן שנה ננעל בשגגה ברכב בקרית שמואל וחולץ ע"י מתנדבי ידידים

"עצרנו באמצע כל מה שעשינו ויצאנו לחלץ", בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

הבוקר (חמישי) בשעה 8:43 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב יחיעם בקרית שמואל.

צבי שולשטיין, רכז ציוד מרחב זבולון, אנטולי רייס, ואלחי דיין, אחראי מתנדבים קריות, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את התינוק, ללא גרימת כל נזק לרכב.

צבי מספר: "הגעתי למקום ואלי חברו אנטולי ואלחי. ראינו תינוק בן שנה שננעל לעיני אימו בשגגה כשהוא יושב בכיסא הבטיחות ומפתחות הרכב על המושב בצמוד אליו. בגלל דגם הרכב היה צורך ללחוץ על השלט. התינוק, שהיה חיוני ומשועשע, שיחק במוט הפתיחה שלנו בזמן החילוץ דבר שאיתגר את המשימה, אבל הצלחנו במהרה ללחוץ על שלט הרכב ולחלץ את התינוק.

העברנו אותו לאימו המאושרת. כל אחד מאיתנו עצר באמצע משהו כדי לצאת לחלץ. הקושי והחשש בהתמודדות מול רכב מורכב בשעת חירום והצלחה כזו ללא נזק, מסבים לנו אושר רב".

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות