29.11.2021

יום שני

צילום: דוברות ידידים

תינוק בן חצי שנה ננעל בשגגה ברכב בקריית ביאליק, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום

"רכב ליד חנה אב שחילצתי את בנו אך לפני שבוע" • בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

מוקדם יותר היום (חמישי) בשעת אחה"צ התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן חצי שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, בחניון הקריון בקרית ביאליק.

צבי שולשטיין, רכז ציוד מרחב זבולון, אלחי דיין, אחראי מתנדבים קריות,
ויוסף מסאטשי, מתנדב סניף קריות, נענו לקריאה, הגיעו למקום וחילצו את התינוק בשלום באמצעות הציוד הייעודי שברשותם מבלי לגרום כל נזק לרכב.

אלחי מספר: "כשקיבלתי את הקריאה הייתי עסוק באריזת חבילות מזון של גמ"ח. הגעתי למקום במהירות וראיתי המולה גדולה. תינוק כבן חצי שנה ישב בכיסא הבטיחות כשהוא חם ומזיע אבל חיוני ועירני. מיד התחלתי בפתיחה ואחרי מספר שניות הרכב נפתח והילד חולץ והועבר לידי אימו המודאגת. כחובש בדקתי את הילד וראיתי כי מצבו טוב ולא קיים חשש לבריאותו. מתברר שמפתחות הרכב ננעלו בתא המטען בתום לב והרכב ננעל. לחלץ את היקר מכל ולהרגיע את ההורים זו תחושת שליחות אדירה. בעודי במקום חנה לידי רכב וממנו יצאו אב ובנו שחילצתי אך לפני שבוע. לראות אותם הולכים יד ביד עשה לי את היום."

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את המפתח ושלא לתת אותו בידי הילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

צילום: דוברות ידידים
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות